במהלך להאריך את חוויית האנדרואיד סביב האינטרנט, גוגל החלה להציג אפליקציות אנדרואיד לחנות האינטרנט של Chrome המאפשרת לך להריץ אפליקציות אנדרואיד בספרי Chrome המופעלים הלאה מערכת ההפעלה Chrome. מכיוון שמדובר בצעד ניסיוני, גוגל הציעה רק כמה מאפליקציות אנדרואיד בחנות האינטרנט של Chrome שהייתה מאכזבת. המפתח הקנדי, ולד פיליפוב אינו גם כזה מגבלה זו, ולכן הוא ביטל את כל המחסומים על ידי בניית קשת מותאמת אישית כמו גם שנקרא אותה ארכיון המאפשר לך להריץ כל סוג של אפליקציות אנדרואיד בשולחן העבודה התומך בדפדפן Chrome.

ARC הוא זמן ההפעלה של אנדרואיד עבור Chrome שפותח על ידי גוגל להפעלת אנדרואיד במערכת ההפעלה Chrome. עם זאת, בתהליך גוגל עשתה מהלך בטוח יותר על ידי הגבלת האפליקציות התואמות לכמה שהותירה מעט סיכויים לכל סוג של חוסר מזל. עם זאת כחובב אנדרואיד, לא אהבנו את המגבלות האלה מכיוון שאנחנו רוצים לבדוק את כל החומר ולא רק פירורי לחם. קונספט דומה LED פיליפוב ליצירת קשת מותאמת אישית שתאפשר לנו להריץ את כל אפליקציות אנדרואיד בכל סוג של מערכת הפעלה שולחנית המריצה את דפדפן Chrome ללא כל סוג של מגבלות.

ה- ARC הוא רק הרחבה עבור מערכת ההפעלה של Chrome, אולם היא פותחה תוך שימוש בלקוח מקורי, עבודה בגוגל המאפשרת ל- Chrome להריץ קוד מקורי בבטחה בתוך דפדפן אינטרנט. הלקוח המקורי אמור להיות פלטפורמות חוצה, אולם גוגל הגבילה אותו למערכת ההפעלה Chrome רק על ידי שימוש בחנות האינטרנט של Arc Chrome שסימנה את גרסת השולחן של שולחן העבודה של דפדפן Chrome כפלטפורמה לא תואמת. עם זאת הפעלת Archon המפותחת במחשב האישי שלך מאפשרת לך להריץ אפליקציות אנדרואיד בשולחן העבודה ללא כל סוג של הגבלות.

עם זאת, התהליך אינו זה שהסיר כמו גם המרת אפליקציות אנדרואיד להרחבות כרום היא כבדה כמו גם זקוקה לידע קודם. עם זאת, מעצב אחד נוסף ייצר אפליקציה בשם Chrome APK Packager שממירה את אפליקציות אנדרואיד לתוספי כרום באופן אוטומטי. זה מקטין את הכאב של המרתם ידנית, ולכן עכשיו התכונן לחוות את אפליקציות אנדרואיד בשולחן העבודה. אריזת ה- APK של Chrome נמצאת כרגע באלפא מתפתחת כמו גם אתה יכול לצפות לאגדים רבים באפליקציה ככל שכל סוג של בניית אלפא אחרת. פשוט השאר את החששות וגם ממשיכים עם המדריך בדיוק כיצד לנצל את החומר הזה במחשב האישי שלך.

כיצד להריץ אפליקציות אנדרואיד בשולחן העבודה

שדרג לדפדפן Chrome האחרון בשולחן העבודה שלך. הגרסה 37 ואילך מועדפת על תהליך זה.

הורד את צרור Archon במחשב שלך → לחץ כאן

חלץ את הצרור לכל סוג של מקום במחשב האישי שלך, כמו גם פתח את דפדפן Chrome במחשב האישי שלך.

הקלד Chrome: // הרחבות/בסרגל הכתובות כדי לפתוח את דף תוספי Chrome. בחלקו העליון תגלו את כפתור סימון מצב המעצבים.

הפעל את מצב המעצבים, כמו גם לחץ על כפתור טוען שלא ארוז כמו גם חיפוש לתיקיית Archon וכן בחר אותה.

זה יביא את סיומת ארצ’ון כרום בדפדפן שלך. ההרחבה צריכה להיראות משהו כזה:

כעת הורד את אפליקציית Chrome APK Packager האחרונה מדף XDA וכן הגדר אותה בטלפון שלך → לחץ כאן

פתח את האפליקציה וכן בחר יישום מותקן שנבחר מהאפליקציות המותקנות בטלפון או בחר אפליקציה מכרטיס ה- SDCARD תוך שימוש באפשרות השנייה.

לאחר שנבחר הצרור, בחר את מצב הגאדג’ט כמו גם מיקום בשקופית הבאה. זה יפיק את סיומת Chrome בסגנון ה- zip כמו גם חוסך בתיקיית Chromeapks בכרטיס ה- SD שלך.

העתק את נתוני ה- ZIP למחשב וגם לחלץ אותם כדי לקבל את תוספי הכרום בסוג התיקיות הארוזות.

טען הרחבות אלה לכרום תוך שימוש בתהליך הדומה המשמש בשלב 5.

כעת האפליקציות יטענו. לחץ על הציג TONS את התוספים וכן הפעל את אפליקציות אנדרואיד במחשב האישי שלך.

אז אתה מפעיל עכשיו את אפליקציות אנדרואיד במחשב האישי שלך. כך בדיוק הם נראים במחשב האישי שלך.

ראינו כמה אפליקציות שמתרסקות בדפדפן. זה יכול להיות בגלל הכישלון של שירותי Google Play, שכנראה לא מוצע בדפדפן Chrome.

אז נסו את הטכניקה המדהימה הזו כמו גם בואו להבין אילו אפליקציות פועלות כמו גם שמתנפצות בקטע התגובות למטה.

קרא הבא
כיצד להשבית התראות דפדפן כרום באנדרואיד

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi