אפל טרם הודיעה על כך שהיא אולם ה- MacBook Pro בגודל 16 אינץ’ הוא אחד הסודות השמורים ביותר ב- Tech Ideal כעת. אנו מבינים שתהיה לו מקלדת חדשה כמו גם אנו מבינים שתהיה לו תצוגה בגודל 16 אינץ ‘. כמו כן, אנו מבינים כי היא תשתמש במעבדי אגם הקפה של אינטל מהדור ה -9 של אינטל אם יש להאמין בדו”ח חדש של אנליסט השוק של IHS ג’ף לין.

זה כמובן הגיוני מאוד. אלה הם אותם מעבדים בדיוק שאפל רעננה את ה- MacBook Pro בגודל 15 אינץ ‘מוקדם יותר השנה. כמו כן, זה יצביע כי ה- MacBook Pro החדש בגודל 16 אינץ ‘יהיה ניתן להגדרה עם מעבד כל השיטה עד שמונה ליבות כמו גם מהירות בסיס 2.4GHz. המהירות המקסימלית של טורבו תהיה גם 5.0 ג’יגה הרץ ענקית.

רעיון מקבוק פרו של 16 אינץ ‘מאת ויקטור קדר

חלקם תהו אם אפל תנצל את מעבדי ה- ICE Lake החדשים של אינטל, אולם סיפקה היעדר שש או שמונה אפשרויות ליבה, שלא סביר שסיפקו קהל היעד הניכר של המכונה-משתמשי Pro בעלי הוצאה גבוהה. למעשה, השמועות האחרונות יש יצרנית זו שמתחילה בסביבות 3,000 דולר.

עם זאת, תקבל הרבה יצרנית עבור הכסף שלך. השמועות יש זו הראשונה בסגנון חדש לגמרי עם שוליים קטנים יותר שיתאימו למסך החדש הזה מבלי להפוך את השלדה לכל סוג של גדול יותר מה- MacBook Pro הנוכחי של 15 אינץ ‘. מסך זה יתפקד רזולוציה של 3,072 × 1,920, שמשווה ל 227 PPI.

תאריכי השחרור נבדלים זה מזה בהתאם למי שאתה מקשיב, עם זאת היינו מצפים שהמחברת החדשה תוכרז בסוף ספטמבר או אוקטובר. העיניים שלנו קלופות לחלוטין.

(דרך: פורבס)

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

iOS 13 בטא 6 / ציבורי בטא 5 הורדה תאריך שחרור: הנה מתי לצפות

iOS 13 פרופיל הורדות ציבורי 4 הורדות שוחרר לבודקים

הורד את קישורי iOS 13 Beta 5 IPSW וכן עדכון OTA עבור ה- iPhone או iPad שלך

iOS 13 להורדה נתוני פרופיל Beta 5 ללא חשבון מפתח, הנה איך

Jailbreak iOS 12.2 שימוש ב- UNC0ver 3.3.0 IPA

התקן WhatsApp באינטרנט ב- iPad בזכות iOS 13 כמו גם iPados 13

100+ iOS 13 תכונות נסתרות לאייפון כמו גם ל- iPad [רשימת הפעלה]

כיצד לשדרג את iOS 13 / iPados 13 בטא ל- iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, תאימות iPados לאייפון, מכשירי iPad, iPod Touch

הורד iOS 13 BETA 1 קישורי IPSW והוגדר ב- iPhone XS MAX, X, XR, 8, 7, Plus, 6S, iPad, iPod [הדרכה]

אתה יכול לציית אלינו בטוויטר, או באינסטגרם, ואפילו לדאוג לדף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל, כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi