אין הרבה שמות גדולים יותר בעולם האחסון מאשר Sandisk, כמו גם קו Sandisk Ultra של כרטיסי MicroSD הם סופר פופולריים.

אתה צריך לראות רק יותר מ- 15,000 הערכות כדי להבין זאת. בדרך כלל הם בדרך כלל במחיר טוב, אולם כרגע כרטיס 400 ג’יגה -בייט אינו פחות ממסדר מוחלט.

כרטיסי ה- Sandusk Ultra של 400 ג’יגה -בייט, בדרך כלל יחזיר אותך בסביבות 84 $, אולם כרגע זה יכול להיות שלך תמורת סמידן מעל 65 $, שזה מציאה לא משנה איך בדיוק פורסים אותו.

כרטיס זה מסוגל יותר לטפל בהקלטת וידיאו של 1080p HD כמו גם בהפעלה, כמו גם אתה יכול לצפות למהירויות העברה של בערך 100MB/s. גם אפליקציות אריזה היא מהירה במיוחד, כך שאם אתה מכניס את הכרטיס הזה לסמארטפון או מתג נינטנדו, איננו יכולים לדמיין עולם שבו תתאכזב.

אופייני לכרטיסי ה- MicroSD של Sandisk, המציע 400 ג’יגה-בייט הזה כולל גם אחריות של 10 שנים, כמו גם לחשוב על הכרטיס הוא בסוף ציון כמעט מושלם ב- Amazon.com, אנחנו לא מאמינים שאתה כל כך סביר כדי להשתמש באחריות זו, בכל מקרה.

אנו משתמשים בכרטיסי Sandisk MicroSD במשך שנים רבות, ועדיין לא היו לנו בעיה עם אחד כזה, כך שאם אתה דואג כרטיס יכולת משמעותי, אולם אינך רוצה לבזבז ענק כדי להשיג אחד כזה, זה בהחלט הזמן לחמם את כרטיס ההיסטוריה של האשראי, כמו גם להרים את עצמך מציאה.

קנה: Sandisk Ultra 400GB כרטיס MicroSD עם מתאם: 65.70 $ | עלות מקורית 84 $

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

הורד iOS 12.2 קישורי IPSW סופיים כמו גם עדכון OTA עבור iPhone כמו גם iPad

הורד: iOS 12.3 Beta 1 קישורי IPSW, עדכון OTA שוחרר

iOS 12 / 12.1.2 iPhone XS Max Jailbreak עדכון המסופק על ידי מפתח Lead של UNC0ver

iOS 12.2 סטטוס Jailbreak: הנה מה שאתה דורש לדעת

Jailbreak iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 בטא 3 עם UNC0ver כמו גם הגדרת Cydia, הנה בדיוק איך [הדרכה]

כיצד להוריד את iOS 12.2 ל- iOS 12.1.4 באייפון או ב- iPad

אתה יכול לציית אלינו בטוויטר, או באינסטגרם, ואפילו לדאוג לדף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל, כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi