שאינם אוהבים מוצרי טק צרכניים שמגיעים סטירים עם שיעורי הנחה גדולים המשמשים להם? אם אתה בשוק מסוף משחקים של Xbox One, סוללה ניידת ענקית של 15,000mAh Power Power, או NBA 2K16 עבור PlayStation 4, כיסינו אותך.

אנו מקווים שאתה במצב רוח לקונסולת Xbox One של מיקרוסופט, מכיוון שנראה שיש לנו שלושה מהם, כולם מגיעים עם כותרות משחק שונות שנזרקות פנימה כחלק מהעסקה. כמובן שאם המשחקים אינם הדבר שלך, יש לנו מוצרים אחרים גם בירידה בעלויות.

שימו לב שההצעות הללו יפוגו בסוף היום, כך שאם משהו שם מדגדג את המפואר שלכם, פעלו במהירות!

15000mAh כפול USB בנק סוללה ניידת (19.49 $, בדרך כלל 49.99 $)

אם אתה עוקב אחר יכולת חשמל חיצונית חיצונית עם יכולת חיצונית גבוהה עם יכולת סוללה להציע עמלה מלאה לסמארטפון או לטאבלט שלך מספר פעמים, אז בנק החשמל USB כפול IXCC 15000mAH עשוי להיות תוצר החלומות שלך. הסגנון החלק הקומפקטי תואם לחלוטין לסמארטפונים הפופולאריים ביותר, כמו אייפון אפל, סמאסונג גלקסי סמארטפונים ואח ‘.

קנה: IXCC 15000mAh כפול בנק כוח USB מאמזון: 19.49 $ | מחיר מקורי: 50 $

NBA 2K16 עבור פלייסטיישן 4 (38.00 $, בדרך כלל 59.99 $)

אם יש לך כישורי חישוק מדהימים, כמו גם אתה מאמין שכישורים אלה עשויים להעביר במהירות לעולם הדיגיטלי, אז הפחתת הגרסה הזו של NBA 2K16 עבור PlayStation 4 של סוני עשויה להיות משחק הווידיאו עבורך. יש תקליטנים מפורסמים בעולם כמו DJ Khaled כמו גם DJ Premier. יש משחק משחקי משחקי חיים דמוי, סביר כמו גם דמוי חיים. יש אפילו חדש במחזה האינטרנט כמו גם את היכולת לשחק ראש בראש מול אגדות עכשוויות.

קנה: NBA 2K16 לפלייסטיישן 4 מאמזון: 38 $ | מחיר מקורי: 60 $

קונסולת Xbox One 500GB, תן שם לחבילת המשחק שלך ($ 299.00, בדרך כלל 349.99 $)

אם אתה רוצה להיות הבעלים המאושר של אחת מקונסולות ה- Xbox One של מיקרוסופט, עם זאת רוצה שהקונסולה הזו תשלח עם משחק הבחירה שלך, אז צרור “שם המשחק שלך” הגיוני עבורך. הוצאה של 299 $ מביאה לך קונסולת Xbox One נהדרת של 500 ג’יגה -בייט עם בקר אחד. יש גם את הבחירה לבחור מבין אחד מארבעה משחקי הורדות דיגיטליות לפרסם רכישה, כמו גם זה מגיע עם ניסוי של 14 יום של Xbox Online Gold.

קנה: קונסולת Xbox One 500GB, תן שם לחבילת המשחק שלך מאמזון: 299 $ | מחיר מקורי: 350 $

קונסולת Xbox One 500 ג’יגה -בייט, Gears of War: צרור המהדורה העליונה (299.00 $, בדרך כלל 349.99 $)

אחד החלקים הקשים ביותר בקניית הקונסולות הוא הצורך לבחור במשחקים שאתה מרים בדיוק באותו זמן כמו הקונסולה. אחרי הכל, החומרה די חסרת תועלת כישות משחק ללא משחק מלווה יוצא מן הכלל. כחלק ממכירת האביב של מיקרוסופט, כעת תוכלו לאסוף Xbox One One 500 ג’יגה -בייט מצטיין עם Gears of War: המהדורה העליונה שנזרקה למידה רבה. גם הקונסולה תארוך עם גישה מוקדמת של רווח מוקדם להילוכים של בטא מלחמה 4, גם כמשפט של 14 יום של Xbox Online Gold.

קנה: קונסולת Xbox One 500 ג’יגה -בייט, Gears of War: צרור המהדורה העליונה מאמזון: 299 $ | מחיר מקורי: 350 $

קונסולה לבנה של Xbox One 500 ג’יגה -בייט, מהדורה מיוחדת של חבורת הקוונטים (299.00 $, בדרך כלל 349.99 $)

יש הרבה מאוד להצהיר על סטייה מהקהל כמו גם לרצות לרכוש קונסולה שהיא קצת מנותקת מהנורמה. במצב של ה- Xbox One של מיקרוסופט, הכולל את ה- Xbox One של Cirrus White ולא הגרסה השחורה השחורה השגויה. רכישה של קונסולת 500 ג’יגה-בייט זו תביא לך גם הורדות דיגיטליות של Breakum Break כמו גם אלן ווייק + האות כמו גם תוספות משחק הכותבים. כמו כן כלול ניסיון של 14 יום של זהב מקוון של Xbox.

קנה: קונסולה לבנה של Xbox One 500 ג’יגה -בייט, מהדורה מיוחדת של חבורת הקוונטים מאמזון: 299 $ | מחיר מקורי: 350 $

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi