כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר.

ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני המפתח של מערכת ההפעלה החדשה של אנדרואיד היא: יישום מצלמה חדש, קיצורי דרך עם מקלדת תמונות חדשה לשליחת מדבקות, גוגל אלו, מסנג’ר, Hangouts כמו גם GIFs.

Android 7.0 Nougat מול Android 7.1.1 Nougat: מה חדש?

עדכון Nougat של אנדרואיד 7.1.1 כולל כמה שינויים קטנים בעדכונים שהוצגו על ידי גוגל ב- Android 7.0 Nougat. עליכם להבין שה- Android 7.0 Nougat כולל תכונות כגון: אמוג’ים חדשים, פונקציית מתג מהיר המאפשרת לכם לעבור בין יישומים בפשטות כמו גם בשיפורי סוללות.

מערכת ההפעלה שהוזכרה מאפשרת גם לך להריץ שני יישומים זה לצד זה בזכות תכונת התצוגה Multi-Window, שהוצעה בעבר ב- LG כמו גם מכשירי סמסונג, אולם בזכות העדכון החדש הזה, היא מוצעת כעת כל גאדג’טים של אנדרואיד הפועלים עליו.

אנדרואיד 7.1.1 נוגט: מתי המכשיר שלך יקבל את העדכון?

תלוי בסוג הגאדג’ט שבבעלותך, תקבל את אנדרואיד 7.1.1 נוגט במוקדם או במאוחר. גוגל חשפה רשמית את הגאדג’טים שיקבלו את הפעולה החדשה הזו בקרוב כמו גם כאן היא הרישום של המכשירים שהוזכרו: Nexus 6, Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 9, Pixel, Piel XL, Pixel C, Nexus Play וכן כ- 4GB סלולרי כללי.

לעומת זאת, סמסונג הוציאה את אנדרואיד 7.0 נוגט עבור ה- Galaxy S7 כמו גם את Galaxy S7 Edge. כמה דיווחים ראשוניים הציעו כי העסק יביא את אנדרואיד 7.1.1 נוגט למכשירים שהוזכרו, אולם נראה שהם שינו את דעתם.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi