גוגל רציני לגבי צילומי סמארטפון כמו גם זה די להסיר אם אתה רואה את השנים האחרונות. ראשית, העסק יצא עם האפליקציה Snapseed עבור אנדרואיד, כמו גם אז גוגל תמונות כעבור שלוש שנים בשנת 2015. העסק מעולם לא הביט לאחור מאז גם את יכולת האלגוריתמים לעיבוד התמונות שלו, לא כל אחד יראה לאחרונה מכשירי פיקסל 2. Google Pictures סיפק מדגם מספיק גדול של תמונות סמארטפון יומיומיות שאנשים לוקחים. יכול להיות שזה מה שסייע לגוגל להבין בדיוק כיצד פועל צילום סמארטפון. כמו כן זה נראה כעת באלגוריתמי עיבוד התמונות של גוגל באפליקציית מצלמת הווידיאו של גוגל במכשירי פיקסל. כחלק מתוכנית חדשה של Google AppSperiments, העסק הציג כעת שלוש אפליקציות צילום חדשות בחנות Play.

חוקר האינטראקציה של גוגל, אלכס קאופמן, לקח לבלוג המחקר של גוגל כדי לחשוף את האפליקציות החדשות הללו. אפליקציות אלה מספקות לגוגל סיכוי לבחון תכונות ניסיוניות כמו גם לאמוד תגובה פרטנית מצד אנדרואיד וגם משתמשי iOS. אחת האפליקציות מוצעת הן באנדרואיד והן ב- iOS ואילו כל אחד מהשניים האחרים מיוחד לאנדרואיד או ל- iOS. התוכנית של AppSperiments (Apps + Experients .. קבל את זה? אז יצירתי!) נראית הרבה כמו תוכנית המוסך של מיקרוסופט שהייתה מקום הולדתו של משגר החץ, שהובנה כעת כמשגר מיקרוסופט.

לוח סיפור

[googleplay url = “”/]
האפליקציה הראשונה בשם Storyboard לוקחת קליפ וידיאו ומשתמשת גם בינה מלאכותית כדי להפוך אותה ללוח סטוריסט בסגנון קומיקס. אפליקציה זו מוצעת רק מאנדרואיד, לרוע המזל עבור משתמשי iOS, זו גם האפליקציה הכי מהנה מבין השלושה. להיות אפליקציה ניסיונית אין הגדרות רבות שתוכל להתעסק איתן. האפליקציה נראית מושפעת מהאפליקציות של ההשפעות על התמונה היצירתית. במקום להפוך תמונה לתמונה בסגנון קומיקס, אם כי הוא לוקח סרטון כמו גם מפיק ממנו עמוד קומיקס.

אתה מציג את האפליקציה, הקש על כפתור הווידיאו של טונות ממש באמצע, כמו גם בחר סרטון. לוקח כמה שניות עד ש- TONS, כמו גם בקרוב תהיה לך רצועת הקומיקס שלך. ניסיתי את זה עם אחד מסרטוני ההפעלה החוזרים של כדורגל המקצוענים, כמו גם הדברים היו פשוט הרבה מאוד לבן. במצב אתה גם לא אוהב את התוצאות, פשוט משך על המסך כמו שהוא יהפוך אחד חדש. רענון מספק לך עיצובים חדשים כמו גם מסגרות. גוגל מצהירה שיש 1.6 טריליון שילובים לנסות.

Selfissimo

[googleplay url = “”/]
ייתכן שהשם לא יהיה תיאורי במיוחד, אולם אתה יכול להסיק בבירור שהוא קשור לסופיות. האפליקציה מזהה כשאתה מכה בהווה כמו גם מייד לוקח selfie. איך זה בדיוק מבין כשאתה מתחזה? ובכן, זה לא ממש. זה פשוט לוקח selfie כשאתה מפסיק לזוז וזה כאשר מישהו היה לוחץ לתמונה. מה שלא כל כך מעניין הוא שזה לוקח רק תמונות שחורות כמו גם תמונות לבנות .. טעות .. selfies. אם אתה עוסק בשחור כמו גם selfies לבן האפליקציה חוסכת לך את הקושי לצלם את התמונות או לבקש מהטלפון שלך “לקחת סלפי.”

הרעיון הוא פשוט להסתובב בתנוחות שונות כמו גם לאפשר לאפליקציה לקחת selfies בכל פעם שאתה מפסיק לזוז. התוצאה הסופית היא יצירת קשר עם גיליון תמונות כמו שיש לך מצילום אמיתי. אתה יכול לחסוך צילומים פרטיים מהגיליון הזה, כמובן. אה, כמו גם האפליקציה ממשיכה לשפר אותך לאורך כל “צילומי הצילום”, אולם זה יהיה חכם לא לקחת אותם טוב גם ברצינות. ניתן לכבות את המחמאות בעזרת מחנה פשוטה בתפריט המגירה הצדדית.

קרצופים

זהו מיוחד של iOS עם זאת, זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להבין את זה. Scrubbies למעשה מאפשר לך בסופו של דבר להיות DJ וידאו. אולי גוגל תתקשר לטלפון לזה VJ. האפליקציה מאפשרת לאנשים לקרצף עם סרטון לשני הכיוונים למהירויות מגוונות כמו גם לוכד את הפעולה בזמן שהם מגרדים. זה נראה מושפע מסרטוני הלולאה שהיו בולטים למדי כבר זמן מה. עם זאת במקום לולאה סרטונים מייד כמו אפליקציות אחרות כמו Boomerang מאינסטגרם, Scrubbies האם אתה הולך עם זה.

זו לא הפעם הראשונה שגוגל מציגה אפליקציות לצילום ניסיוני. ברור שגוגל יש תרגול לעשות את זה. זו הפעם הראשונה שהם בחרו לקרוא ליוזמה. בעבר החוקרים בגוגל הקימו סטילס תנועה כדי להפוך את התמונות המקוונות לאייפון פחות מטלטלות. וריאציה של האפליקציה ניתנה אז אנדרואיד כמו גם אז היא הפכה את זה לבסוף לגרסאות החדשות ביותר של אפליקציית Google Pictures.

קרא הבא: קבל גבול תאורת קצה סביב המסך בכל סוג של אנדרואיד

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi