נראה כאילו הפיתוח נעשה בכל מה שקשור ל- iOS 11.1.2 Jailbreak. אברהם מסרי, המעצב שמאחורי Saigon Jailbreak ו- Houdini “Semi-Jailbreak”, לקח לטוויטר כדי להקניט צילום מסך של Cydia שרץ ב- iPhone X של אפל שמריץ iOS 11.1.2.

מרבית השכונה עדיין נמצאת בחושך בשאלה האם Jailbreak בפועל של iOS 11.1.2 נמצא בקידום בחלק האחורי של שחרורו של איאן באר ניצול, ואם כן, אם היא תשתחרר אי פעם לרשות הציבור.

עם זאת, ציוצים כמו אלה, המראים בבירור שלפחות אנשים מיומנים עובדים באופן פעיל על הפרויקט, שומרים על מורל גבוה כמו גם שמור על השכונה הנלהבת אופטימית לגבי משהו שנוחת על מפתן דלתם מוקדם יותר-יותר מאשר-טוב. תמונת הקנטה אהבה כמעט 1,000 פעמים, כמו גם צייצה מחדש קרוב ל -350 פעמים בזמן כתיבת שורות אלה, מה שמראה כי אפילו הפרטי המובנים הנמוכים בשכונה יש מעקב ניכר.

במאמץ להראות אופטימיות עם זאת גם לקדם את המציאות, מסרי אכן בעיית ציוץ מעקב עם מידע נוסף על ציון Cydia כמו גם Jailbreak ב- iOS 11.1.2. בקיצור, אפליקציית Cydia הידועה בהחלט פועלת על גאדג’טים של iOS 11.1.2 עם זאת היא “סופר מוגבלת”. מה מרמז “סופר מוגבל” שאתה שואל? ובכן, על פי מסרי זה מרמז ש”עצם שום דבר לא עובד כרגע. ”

מסרי אולי לא מדויק להיות אחד מ”הפגשים הגדולים “שנקראו בשכונת Jailbreak, אולם הוא כבר הראה את עצמו מסוגל להפליא כמו גם מוכן לשחרר שירותים שניתן לשחרר לציבור, כפי שאמרנו לך בעבר עם שחרורו של הודיני עבור מכשירי iOS 10 – 10.3.2. הוא היה להוט לתת לחסידיו להבין ששיתוף כמו גם להקניט תמונה מסוג זה אינו דבר שהוא בדרך כלל היה רוצה לחלוק את ההתפתחות מכיוון שהיה הרבה זמן כמו גם מאמץ הכנת Cydia לתפאורה המוגבלת הזו של ביצוע באמת במכשירים של iOS 11.1.2.

ציוץ זה נחתם עם התנאי שיש “כל כך הרבה עבודה” שצריך לעשות. אנו יכולים רק לקוות שמסרי עומד להמשיך במטרה זו, כמו גם לראות בדיוק כמה רחוק הוא יכול לקחת את הניסויים שלו עם Cydia. כמו תמיד, אנו נמשיך להתעדכן בכל סוג של מפתחים.

(מקור: @cheesecakeufo [טוויטר])

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

iOS 10.3.3 Jailbreak מפורט, הנה מה שאתה דרישה לדעת

שדרוג לאחור מ- iOS 11.2.1 ל- 11.1.2 עבור Jailbreak כבר לא אפשרי עכשיו, הנה הסיבה

iOS 11.2.1 / 11.2 Bailbreak ללא קשרים הושג ביעילות

הורד: iOS 11.2.5 BETA 1 קישורי IPSW, עדכון OTA שוחרר לאייפון וכן ל- iPad

הורד iOS 11.2.1 קישורי IPSW כמו גם עדכון OTA עם תיקון חשוב

הורד את iOS 11, 11.2, 11.1.2 קישורים והוגדר ב- iPhone X, 8, 7 Plus, 6S, 6, SE, iPad, iPod [הדרכה]

שדרוג לאחור iOS 11/11.2.1 עד 11.1.2 באייפון או ב- iPad [מדריך כיצד לבצע]

Jailbreak iOS 11 / 11.2.1 / 11.1.2 באייפון וכן ב- iPad [עדכון סטטוס]

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Apex Launcher 2.0 עבור אנדרואיד שוחרר; מביא אינטגרציה עם Apex Notifier כמו גם יותר

משגרי בתים מותאמים אישית מאפשרים לאנשים אנדרואיד להתאים אישית באמת את מסך הבית של המכשיר שלהם מעבר למלאי, כמו גם אם יש הרבה שם, רק המון נחשבים בין העילית ו אין זה דאגה שיש לחשוב על משגר Apex על חלק מאותה קבוצה, […]

ggdxi

להלן הדגמה מהירה של בדיוק כיצד פועלים תוספי Safari של iOS 8 [וידאו]

, הצגת iOS 8 במהלך ה- WWDC השנה מטופלת לחלוטין בכדי להתייחס מחדש להתלהבות של מעצבים ברחבי העולם. יתכן שזה לא התחבר לשינויים הרדיקליים שהוצגו כחלק מהמעבר מ- iOS 6 ל- iOS 7, אולם התכונות שנחשפו כמו גם שיפורים מייצגים שינוי גדול […]

ggdxi