משגרי בתים מותאמים אישית מאפשרים לאנשים אנדרואיד להתאים אישית באמת את מסך הבית של המכשיר שלהם מעבר למלאי, כמו גם אם יש הרבה שם, רק המון נחשבים בין העילית ו אין זה דאגה שיש לחשוב על משגר Apex על חלק מאותה קבוצה, כמו גם כיום המעצב אנדרואיד עושה הביא כמה שיפורים מרתקים כמו גם שיפורים בגלישת מסך הבית הבולט מתחלף כמו גרסה 2.0. כפי שניתן היה לצפות מעדכון של נקודה אפס, ישנם שפע ממתקים שנזרקים לתיק, כולל, בעיקר, אינטגרציה עמוקה עם Apex Notifier. פרטים אחרי ההפסקה!

משגר ה- Apex הוא, מלבד המשגר ​​החכם המסודר להפליא, במהירות החביב עלי האישי, כמו גם למרות שהוא תמיד סיפק הרכב מקיף במיוחד של תכונות, הדברים פשוט השתפרו הרבה יותר בגרסה 2.0.

הן הגרסאות החינמיות והן גם המקצוען של משגר APEX הועברו, כאשר אלה שעליהן נהנו ממשק”כ נקי יותר, מעדכנים לתרגומים כמו גם לרטטים הניתנים להתאמה אישית. מי שמוכן להיפרד עם העלות המבקשת של 4 $ עבור איטרציה המקצועית יכולים כעת להפחית תיקיות בתוך המגירה, וזה נגיעה נחמדה בוודאות, אולם שילוב ה- Apex Notifier הוא במהירות פונקציית Marquee כאן.

במקום להיות אפליקציה עצמאית, Apex Notifier פועלת כהרחבה של Apex Launcher Pro, כמו גם תביא תגי אייקונים לאפליקציות ספציפיות עם התראות שלא טופלו בהן. זה בהחלט מביא תחושה מוחלטת יותר להליכים, כמו גם עם תאימות למספר גדול של האפליקציות הבסיסיות שלך כולל Gmail, SMS כמו גם Google Talk, Apex Launcher Pro פשוט קיבלה הרבה יותר אינטואיטיבית.

לראשונה נתקלתי ב- Apex Launcher עבור אנדרואיד בתחילת השנה שעברה, כמו גם התרשמתי ממנו כבר מההתחלה, אני נרתע לראות את המעצב ממשיך לדחוף עם העדכונים המבורכים ביותר האלה.

אם מעולם לא סיפקת ל- Apex, בהחלט בדוק את הגרסה החינמית לפני שתקפוץ להצעת המקצוען, כמו גם הקפד להשאיר את התגובות שלך כמו גם את הדעות על גרסה 2.0 על ידי הפלת תגובה דרך המדיומים הרגילים למטה.

(מקור: Apex Launcher Free / Pro עבור Android בחנות Play)

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של Android שלנו כדי לבדוק אפליקציות נוספות עבור מכשיר אנדרואיד שלך.

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi