כאשר אפל השיקה את ה- iPad הראשון, המון זבל אותו כמכשיר צריכת מדיה. עם כל הדיבורים על קריאת ספרים, צפייה בתמונות קולנוע והאזנה למוזיקה, אפל הפכה בשוגג את הטאבלט החדש שלה למשהו שהציבור קיבל החלטה לא הצליח ליצור כמעט שום דבר מכה בסטארבקס המקומי.

כמה שנים ושתי גרסאות חדשות אחר כך וכולנו יודעים הרבה יותר טוב. עורכי טקסטים רבים, אפליקציות ציור וכדומה הוכיחו כי הטאבלט באמת יכול לשמש ככלי ליצירת כל מיני תוכן, ומוזיקה היא אחת מהן. זו הסיבה ש- VJAY כל כך מעניין, ואם הדוחות הראשוניים מדויקים, זה אחד האפליקציות הטובות ביותר עד כה.

בדרישה ל- iPad 2 ואילך, VJAY יקבע את חובבי Mashup 10 דולר, אך בקרוב יסלחו במחיר זה. מה שהאפליקציה עושה זה משהו מיוחד למדי, ואנחנו נשאיר אותה למעצבי האפליקציה כדי לתאר אותה בצורה הטובה ביותר.

VJAY הופך את ה- iPad שלך למכונת mashup מתקדמת, המשולבת ישירות עם ספריות המדיה באייפד שלך. מערבבים ומגרדים את סרטי המוסיקה המועדפים עליכם מ- iTunes או שלבו שירים מספריית המוסיקה שלכם עם צילומי וידיאו אישיים לחוויה חזותית של שמע אינטראקטיבי. אתה יכול אפילו להשתמש במצלמה המובנית של ה- iPad שלך כדי להוסיף קליפים משלך לתערובת.

על קצה המזלג, VJAY מאפשרת לבעלי iPad ליצור פינוקים חזותיים של שמע חדשים באמצעות המדיה שכבר נמצאת במכשירים שלהם. מוסיקה ווידאו יכולים להיתקע יחד בכל מיני דרכים בקנייה כדי ליצור משהו ייחודי באמת, כל עוד הדמיון והדמיון שלך יכולים לעמוד בקצב. אם אתה באמת לוקח אתה יכול אפילו להקליט סרטונים משלך באמצעות המצלמה המובנית של ה- iPad.

כלי שמע מתקדמים קיימים גם למי שיודע בפועל מה הם עושים, עם צורות גל, איתור קצב וכיפוף המגרש, כולם שם כדי שתוכלו לנצל.

אם אתה יודע מה אתה עושה, ואנחנו אפילו לא מתיימרים לדעת מה אנחנו עושים כאן ב- Redmond Pie, נראה ש- Vjay יש את הכוח והכלים לאפשר לך ליצור כל מיני תוכן מעניין, מוכן להיות משותף באופן מקוון. בתקופה בה ה- iPad באמת מגיע לשלו, VJAY היא אפליקציה נוספת שמוכיחה אחת ולתמיד שהטאבלט באמת יכול להיות מכשיר ליצירת מדיה.

הורד את VJAY לאייפד [קישור iTunes]

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של ה- iPhone שלנו ו- iPad Apps Apps כדי לחקור הרבה יותר אפליקציות עבור ה- iPhone, iPad ו- iPod Touch שלך.

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi