נושא חדש מדהים, לאייפונים שבור כלא הוכרז, בפורומים של iPodtouchfans. זהו נושא מלא ממשק משתמש מלא, המחיקה את המכשיר החדש ביותר של אפל, ה- iPad. זה כרגע בבטא ציבורי, והוא קרוב לשחרור.

לאחרונה הוצאתי נושא iPad, עצמי, שנקרא “נושא iPad Simple”, ש- Redmond Pie סקר. ממשק המשתמש המלא הזה של iPad יהיה המחמאה הטובה ביותר לנושא זה. כפי שניתן לראות מצילומי המסך שלמעלה, הנושא יכלול עורות לספארי, לוח שנה, נגן מוסיקה, חנות האפליקציות ועוד.

עם כל כך הרבה ציפייה סביב האייפד של אפל, נראה שאנשים מורעבים לקבל כל חתיכה קטנה ממנו שהם יכולים. משתמשי אייפון שבור כלא יכולים לפתוח את Cydia, ללכת לכרטיסייה חיפוש, להקליד “iPad” ולמצוא לא מעט נושאים שונים, על סמך ה- iPad. עם תאריך ההשקה של ה- iPad במרחק של פחות מחודש, נושא ה- iPad ממשק המשתמש צריך להשיג תשומת לב רבה.

ניתן לתפוס את ממשק המשתמש של ה- iPad האמור על ידי ניווט לקישור זה כאן בפורומים של iPodtouchfans.

יתכן שתרצה לבדוק:

נושא Windows 7 לאייפון

HTC Hero Sense UI באייפון

נושא מסך הנעילה של מוטורולה דרואיד לאייפון

נושא הסדרה של Windows Phone 7 לאייפון

הקפד לבדוק הרבה יותר נושאים מגלריית הנושאים של iPhone שלנו.

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר או להצטרף לדף המעריצים שלנו בפייסבוק כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל ואפל.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi