הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור.

תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech

המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה גימורים שונים: אלומיניום, אפור אקדח כמו גם אלון עץ, כמו גם הם מרהיבים להסתכל עליהם. אם אתה רוצה לספק את תצוגת Apple שלך ​​בגימור אקסטרווגנטי, אז המזח / התחנה הזו היא מה שאתה צריך ללכת עליו.

ה- Apple View Changing Dock / Station מאת Navitech 39.99 $ באמזון.

עמדת שעון מאת גריפין

המזח הזה הוא הרבה יותר הדום, כמו גם סיפק את הגובה, ניתן לשים את Apple Watch עם הלולאה סגורה או נפתח. זה מכיל אייפון בבסיס המזח, מה שהופך אותו לרכישה מדהימה.

עמדת השמירה עולה 29.99 דולר בחנות גריפין.

טעינה עומדת על ידי DoDocase

מעמד זה נבנה מעץ מלך אמריקני בקליפורניה, כמו גם בעבודת יד בסן פרנסיסקו, פשוט מעודן כמו גם מפותח לשלמות.

דוכן הטעינה עולה 99.99 דולר באתר של Dodocase.

עמדת לילה על ידי ElevationLab

הניחו את המזח הזה על שולחן הצד שלך, או התקן אותו אנכית בצד השולחן. האפשרויות הכחולות, האדומות כמו גם הצבע השחור הופכות אותו למתאים לספורט התפוח שלך.

עמדת הלילה עולה 29 דולר באתר ElevationLab.

Apple View Dock Duo מאת Moxiware

מזח אלומיניום אנודייז זה יתמוך הן בתצוגת Apple שלך ​​והן גם באייפון, כמו גם בתשלום אותם. המזח מוצע בכסף כמו גם בצבעים שחורים.

צמד ה- Apple View Dock עולה 69.95 דולר באתר של Moxiware.

נצחי נצח על ידי calypsocrystal

אם אתה רוצה לספק את תצוגת התפוח שלך קצת טיפול בסגנון חנויות תכשיטים אופנה, זה יגרום לך להתפנק. הרציפים הקלים המעוררים C מוצעים בגימורי עור שונים, כמו גם בצבעים.

ה- TimeStMoment עולה 129 אירו – 144 $ – באתר Calypsocrystal.

לעלות על ידי רעיון הלופ

זהו אחד ממזח התצוגה של Apple View הטובים ביותר עם התמיכה גם בעגינה של אייפון. כמו גם זה מגיע במגוון צבעים: כחול, שחור, צהוב כמו גם ורוד.

ההתקנה עולה 18.99 $ באתר של רעיון ה- COOP.

Nomad Pod

המזח בצורת דיסק זה, שנבנה עם כוחות מזוינים בדרגה אלומיניום, מביא סוללה נטענת מובנית שיכולה לשלם את תצוגת התפוח שלך ארבע פעמים. המזח מוצע בשני צבעים: אפור שטח כמו גם כסף.

תרמיל הנוודים עולה 59.95 דולר.

עמדת נווד

סיבוב ממש קל אך עתידני על העיצוב, דוכן Nomad מיוצר מאלומיניום בכוחות חמושים, כמו גם יתכוון את Apple Watch שלך, אולם אינו מתפקד סוללה מובנית כמו תרמיל Nomad. זה מוצע באזור אפור באזור כמו גם בצבעי כסף.

עמדת הנוודים עולה 59.95 דולר.

צפו במעגן ממופי

עם שלדת אלומיניום כמו גם מבטאים עור, המזח הזה מדבר יופי גם עם הממדים המינימליסטיים שלו.

ה- View Dock עולה 59.95 $ באתר של Mophie.

Hirise for Apple View עד שתים -עשרה דרום

מזח עמיד כמו גם שימושי, ניתן לקפל אותו ללא בלגן החוטים תוך פחות מדקה, כמו גם להיות מוכן לטיול בתיק שלך. Hirise for Apple View מוצע בכסף כמו גם בצבעים שחורים.

ה- Hirise for Apple View עולה 49.99 $ באתר של שתים עשרה דרום.

Apple View Stand by Spigen

נבנה תוך שימוש בשילוב של אלומיניום כמו גם TPU, ניתן לשכב את Apple Watch שלך בסגנון, מבלי לדאוג לשרוט את המכשיר שלך. זה זמין רק בצבע כסף.

Apple View עומד על ידי Spigen עולה 19.99 $ באמזון.

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi