של אייפון XS של אפל, iPhone XS MAX ו- iPhone XR הם כעת רשמיים וכפי שאנחנו עכשיו יום או כך מעבר לאירוע ההכרזה, אנו מתחילים ללמוד הרבה יותר על מה שהוצג על הבמה. כפי שקורה תמיד בדברים האלה, לא הכל היה כפי שהופיע לראשונה, עם כמה אזהרות שיושמו על הדברים פה ושם. עם זאת, יש גם כמה חדשות טובות ליהנות מהן, אז בואו נתחיל בזה.

על פי ציוץ של מנכ”ל T-Mobile ג’ון לגיר, ה- iPhone XS החדש ו- iPhone XR יוכלו לנצל את הספקטרום של 600 מגה הרץ של המוביל, כזה שנאמר שהוא חלק מכריע בדחיפת 5G של החברה. אם אתה לקוח T-Mobile, זה קצת חדשות נהדר, כאשר לגר טוען כי השימוש בספקטרום החדש יאפשר ללקוחות T-Mobile לחוות את הכיסוי הטוב ביותר מכולם.

זה המקום בו החדשות הטובות מסתיימות, מכיוון שאפל הודיעה כי ה- iPhone XS, iPhone XS MAX ו- iPhone XR כולם תומכים בהגדרות SIM כפולות בזכות משבצת כרטיסים פיזית כמו גם ESIM, דפי המוצר של החברה עצמה מאשרים שזה יהיה לא להיות תכונה העומדת לרשות כל אדם בהשקה. במקום זאת, אפל אומרת שתמיכת ESIM תגיע כחלק מעדכון iOS 12 בשלב מסוים, אם כי חלון הזמן היחיד הקיים הוא “השנה”.

זה לא ישפיע על אלה בסין שהאייפונים שלהם ישלחו עם שני חללי כרטיסי סים פיזיים בזכות חוסר היכולת של אפל להציע אפשרויות ESIM במדינה.

ה- iPhone XS החדש שהוכרז לאחרונה, iPhone XS MAX ו- iPhone XR יעלו להזמנה מראש ביום שישי הקרוב, 14 בספטמבר, עם משלוחים שנקבעו ליום שישי, 21 בספטמבר.

יתכן שתרצה לבדוק:

iPhone XS / XS Max Power Bank: להלן הטובים ביותר שקיימים היום [רשימה]

מגן מסך מקסימלי של אייפון XS / XS עם זכוכית מחוסמת: הנה הטובים ביותר

המקרה הטוב ביותר לאייפון XS, XS Max? להלן הבחירות המובילות שלנו [רשימה]

iPhone XS / XS MAX 10W מטען אלחוטי מהיר: הנה הטובות ביותר

iPhone XS MAX USB-C PD מטען מהיר למסירת חשמל: הנה הטובים ביותר

הורד קישורי IOS 12 GM IPSW ועדכון OTA לאייפון ואייפד

iPhone XS MAX VS XR VS GALAXY Note 9 [השוואת גודל]

הורד קובץ פרופיל תצורה של iOS 12 GM ללא חשבון מפתח

הורד iOS 12 GM קישורי IPSW והתקן ב- iPhone X, 8, 7, Plus, 6S, 6, SE, 5S, iPad, iPod [הדרכה]

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Apex Launcher 2.0 עבור אנדרואיד שוחרר; מביא אינטגרציה עם Apex Notifier כמו גם יותר

משגרי בתים מותאמים אישית מאפשרים לאנשים אנדרואיד להתאים אישית באמת את מסך הבית של המכשיר שלהם מעבר למלאי, כמו גם אם יש הרבה שם, רק המון נחשבים בין העילית ו אין זה דאגה שיש לחשוב על משגר Apex על חלק מאותה קבוצה, […]

ggdxi

להלן הדגמה מהירה של בדיוק כיצד פועלים תוספי Safari של iOS 8 [וידאו]

, הצגת iOS 8 במהלך ה- WWDC השנה מטופלת לחלוטין בכדי להתייחס מחדש להתלהבות של מעצבים ברחבי העולם. יתכן שזה לא התחבר לשינויים הרדיקליים שהוצגו כחלק מהמעבר מ- iOS 6 ל- iOS 7, אולם התכונות שנחשפו כמו גם שיפורים מייצגים שינוי גדול […]

ggdxi