אפל נראית מציעה להציע למכשירים של Apple Envistry הזמינים בחנויות הקמעונאיות שלה, יוני, לאחר שהמנכ”ל טים קוק ציין את התאריך במהלך בדיקת סין שפורסמה לאחרונה.

בשיחה עם עובדי אפל במטה סין שלה, מעמיק מהם נחשף על ידי 9TO5MAC, קוק אישר כי החברה שלו יוני עיפרון כחודש בו התפוח נהנה יעשה את הקפיצה ממערכת מקוונת להזמנה בלבד לזמינות בה חנויות קמעונאיות במדינות נבחרות כולל סין.

נכון לעכשיו, כל אדם שרוצה לקנות אפל נהנה צריך לעשות זאת באמצעות החנות המקוונת של החברה ואז לחכות שהמכשיר יישלח אליהם לאחר שזמין. החלטה זו התקבלה עקב אילוצי אספקה ​​ללבוש החדש, כאשר ראש הקמעונאות של אפל, אנג’לה אהרנדטס, אומר כי הצעד אינו מבשר על שינוי מדיניות מאפל לטווח הארוך. אפל, אמרה Ahrendts, פשוט רצתה לאפשר ללקוחות ליהנות מהניסיון הטוב ביותר שאפשר – וזה לא כולל תורים ארוכים בחנויות עבור מוצר שהיה מוגבל באופן משמעותי.

אם כבר מדברים על התפוח נהנה עצמו, טים קוק אמר כי ההשקה “לא יכולה להשתפר”, ככל הנראה המשקיפה על זמני ההמתנה הארוכים שנראו על ידי הרבה אנשים ועל לוחות הזמנים של המשלוחים המפרקים במקצת שנראו על ידי אחרים. הרבה מאלו שקנו ראו את ההזמנות שלהם מגיעים מהר מהצפוי, בעוד שאחרים נהנו מכיוון שהקנייה שלהם לא זזה. נראה כי צבר זה החל להקל מאוחר, עם אפל שהפילה את הייצור בעקבות סוגיות מדווחות עם חלק המנוע הטפטי של השעון.

עם הידיעה כי אפל עובדת על הבאת אפל ליהנות לחנויות הקמעונאיות שלה תוך שבועות, ברור שהחברה מתחילה להתמודד עם כל סוגיות האספקה ​​שהפכו את השקת המוצר עד כה וזה יכול להיות רק חדשות טובות עבור אלה עדיין בלי השעון שלהם.

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Apex Launcher 2.0 עבור אנדרואיד שוחרר; מביא אינטגרציה עם Apex Notifier כמו גם יותר

משגרי בתים מותאמים אישית מאפשרים לאנשים אנדרואיד להתאים אישית באמת את מסך הבית של המכשיר שלהם מעבר למלאי, כמו גם אם יש הרבה שם, רק המון נחשבים בין העילית ו אין זה דאגה שיש לחשוב על משגר Apex על חלק מאותה קבוצה, […]

ggdxi

להלן הדגמה מהירה של בדיוק כיצד פועלים תוספי Safari של iOS 8 [וידאו]

, הצגת iOS 8 במהלך ה- WWDC השנה מטופלת לחלוטין בכדי להתייחס מחדש להתלהבות של מעצבים ברחבי העולם. יתכן שזה לא התחבר לשינויים הרדיקליים שהוצגו כחלק מהמעבר מ- iOS 6 ל- iOS 7, אולם התכונות שנחשפו כמו גם שיפורים מייצגים שינוי גדול […]

ggdxi