גוגל בדיוק הוציאה את אפליקציית ההודעות החדשה, שנראתה לראשונה ב- Nexus 6 המריצה את Lollipop Android, לחנות Play, ומרמזת על אלה מתנדנדים אחרים גאדג’טים של אנדרואיד יכולים כעת ליהנות מאפליקציה חדשה ומעניינת זו. הציע שהמכשיר שלך מפעיל אנדרואיד 4.1 ומעלה, הוא יהיה מוכן להריץ את הכלי הנחמד למראה שנקרא Messenger, כמו גם בנוסף לקישור ההורדה, תגלה את כל הפרטים המתאימים להלן.

לגוגל הייתה שבר הוגן בניסיון להכניס את כולם ל- Hangouts, אולם למרות שיש לה מיקום בחייהם הדיגיטליים של צרכנים רבים, מה שמאלץ אותה מכיוון שאפליקציית SMS ברירת המחדל בגאדג’טים של Nexus הייתה אולי גם צעד רחוק. לא רק זה, אולם לכל התכונות של אנדרואיד, שירות ההודעות המניות הותיר הרבה מאוד לרצוי, כמו גם נראה שלבסוף, הענק הענק הביא משהו הגון.

מבחינת תכונות, לעיתים רחוקות זה עוזב מעבר לתחום היסודות, אולם זו רק השיטה שאנחנו אוהבים אותה. אתה יכול לשתף תמונות, לחסום את התכתבות המטרד, להשתמש באמוג’י לתוכן ליבך, כמו גם עיצוב הממשק הוא גם פשוט מאוד בעין. יש פונקציית גלישה, המאפשרת לך לגלות במהירות את צ’אט חיוני שיש לך כמה שבועות אחורה, כמו גם בסך הכל, זה נראה שדרוג ראוי בשני Hangouts וגם בהודעות.

סיפקתי לאפליקציה הורדה מהירה, כמו גם שהיא נראית תוססת במיוחד, נקייה, כמו גם שומרת על האתוס החדש של גוגל בסגנון החומר. כאשר הורדת, אם אתה מעריץ של האפליקציה החדשה, תדרישה להקיש על תפריט הבחירות בפינה השמאלית העליונה (אם אין לך את כפתור החומרה) כמו גם להגדיר אותו כברירת המחדל שלך.

זוהי התחלה סולידית במיוחד, כמו גם עם שילוב כה רחב של צבעים המוצעים ברחבי אנדרואיד סוכרייה על מקל, הכניסה החדשה ביותר-מתוקה זו לחנות Play עומדת בחליפה. להצעה ראשונה מאוד, הוא מכסה מספר מהתכונות העיקריות שניתן היה לצפות לגלות באפליקציית העברת הודעות טקסט, כמו גם בשימוש ב- Hangouts כמו גם באפליקציית ההודעות אנדרואיד מזה זמן, Messenger בהחלט נראה שיפור.

בכל אופן, כפי שאתה מצפה, Messenger הוא לגמרי ללא עלות, כמו גם אם אתה רוצה להוריד אותו, אתה יכול לעשות זאת דרך הקישור הישיר המוצע להלן.

(הורדה: Messenger for Android ב- Google Play)

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של Android שלנו כדי לבדוק הרבה יותר אפליקציות עבור מכשיר אנדרואיד שלך.

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi