אמזון נאלצה לתאר בפומבי כיצד אחד המוצרים המסוגלים באלכסה בסופו של דבר הקליט שיחה פרטית בין בן / בת זוג ל שותף ואז שלח את השיחה הזו לעובד הבעל.

אם יש להאמין בהסבר, אז זה מקרה של סדרה של אירועים מצערים ולא להיות משהו זדוני או פולשני באופן פעיל.

על פי ראיון עם תחנת הטלוויזיה מבוססת פורטלנד קירו 7, אלכסה במכשיר Echo של אמזון הצליחה להקליט שיחה בין אישה המכונה דניאלה ובעלה. ואז, כאילו ההקלטה הזו לא הייתה מספיק גרועה, החומרה העבירה את השיחה הפרטית המלאה ישירות לעובד של בעלה של דניאלה, מה שמצביע על כך שהאדם הצליח להאזין לשיחה המלאה.

אמזון אישרה כי התרחשות זו אכן התרחשה למעשה כפי שנקבעה בראיון הטלוויזיה אך הבהירה כי הבעיה התרחשה בגלל שאלכסה חשבה שלא בצדק שהיא שמעה סדרת פקודות:

הד התעורר בגלל מילה בשיחת רקע שנשמעה כמו “אלכסה”. לאחר מכן, השיחה שלאחר מכן נשמעה כבקשת “שלח הודעה”. באיזו שלב, אלכסה אמרה בקול רם “למי?” בשלב זה, שיחת הרקע התפרשה כשם ברשימת אנשי הקשר של הלקוח. לאחר מכן שאל אלכסה בקול רם, “[שם קשר], נכון?” לאחר מכן, אלכסה פירשה את שיחת הרקע כ”כיננית “. לא סביר כמו מחרוזת האירועים הזו, אנו בוחנים אפשרויות להפוך את המקרה הזה אפילו פחות סביר. ”

אז זה ההסבר של אמזון, כפי שהונפק לסף. זה נהדר לקרוא שאמזון מודעת מאוד לכך שהכול נשמע לגמרי לא מתקבל על הדעת, עד כי ניתן היה לעשות כל כך הרבה פרשנויות שיפעילו את סדרת האירועים הזו שתתרחש. במקרה הטוב, כל ההתרחשות מראה שאמזון – כמו גם יוצרים אחרים של עוזרים דיגיטליים – עדיין יש הרבה עבודה לעשות כדי לוודא שאירוע מסוג זה לא יקרה שוב. במקרה הרע, זה מדגיש עד כמה עוזרים דיגיטליים פולשים יכולים להיות בבתים שלנו אם הם ללא ספק היו מתוכנתים לעשות בצורה זדונית.

ובכל זאת, אם יש לך למעשה חומרה של אמזון שמריצה את אלכסה, אתה בעצמך תדע שהיא נוטה לפעולות ספונטניות הנוגעות לחיים על סמך מה שהיא תופסת כמילות מפתח.

(מקור: KIRO-TV)

יתכן שתרצה לבדוק:

PUBG Mobile 0.7.1 Beta APK, אפליקציית iOS מתגלגלת, הערות תיקון קנטו

זרם חי WWDC 2018 KeyNote Online ב- Android, Windows, iOS, Mac, Apple TV, הנה איך

קשירה לנקודה חמה אישית בחינם לאייפון ללא שיתוף אינטרנט של Jailbreak או Ad Hoc: כן זה אפשרי עכשיו

iOS 11.3.1 פרויקט Jailbreak Moon Demoded On Video

הורד iOS 11.4 Beta 6 קישורי IPSW ועדכון OTA [בודקים בלבד]

Jailbreak iOS 11.3 / 11.3.1 / 11.2.6 באייפון וב- iPad [עדכון סטטוס]

הורד iOS 11.3.1 קישורי IPSW, עדכון OTA עם תיקון לבעיה לתיקון מסך של צד שלישי

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi