אלה המקווים לסוף החריץ אמורים להשיג בדיוק את זה במכשירי ה- iPhone 14 Pro בהמשך השנה, אבל אפל כעת צפוי לקחת דברים ברמה בשנה הבאה.

אנליסט מינג-צ’י קואו מאמין כעת כי אפל תוכל לסלק את העיצוב של החריץ והחור לחלוטין עד השנה שלאחר מכן-לפחות בדגמי המקצוענים.

החדשות מגיעות לאחר שהאנליסט מינג-צ’י קואו לקח לטוויטר כדי לשתף את ציפיותיו, באומרו ש 2024 יכול להיות השנה בה אנו רואים סוף סוף אייפון מסך לחלוטין.

אני חושב שהאייפון האמיתי של המסך המלא יגיע בשנת 2024. מכשירי אייפון מתקדמים בשנת 2024 יאמצו מצלמת וידיאו קדמית מתחת לתצוגה לצד מזהה הפנים מתחת לתצוגה. מצב אור נמוך פוגע באיכות מצלמת הווידיאו הקדמית, ו- ISP ואלגוריתם חיוניים לשיפורים איכותיים.

זו לא הפעם הראשונה ששמענו שאפל רצתה להשתחרר לחלוטין מחורים בקדמת המכשיר, אך בעבר ציפינו שאפל תחזיר תחילה את המגע מזהה. עם זאת, הדיווחים האחרונים של KUO הציעו כי Touch ID כבר לא נמצא על סדר היום של אפל. זה מרמז שזה הרבה יותר בטוח מתמיד שהוא יוכל לגרום ל- Face Id לעבוד מתחת לתצוגה.

למתחרים כבר יש את המצלמות שלהם מתחת לתצוגה, אם כי הם לא מציעים מזהה פנים ואיכות התמונות שהמצלמות מצלמות יכולות להיות מפוקפקות. אפל תקווה שתוכל לשפר את העניינים באייפונים של 2024 אם השמועות הללו נכונות.

יתכן שתרצה לבדוק:

הורד קובץ Windows 11 Pro ISO ללא מוצר חיוני ממיקרוסופט

כוח הורד את Windows 11 שדרוג בחינם לחלוטין עכשיו, הנה איך [הדרכה]

כיצד להתקין היום את Windows 11 ב- Mac באמצעות מחנה האתחול

הורד את עוזר ההתקנה של Windows 11 למחשב האישי שלך

כיצד לשדרג ל- Windows 11 מ- Windows 10 בחינם

כיצד ליצור כונן הבזק USB של Windows 11 USB [מדריך]

Jailbreak iOS 15.4.1 בעדכון סטטוס אייפון ואייפד

הורד: iOS 15.4.1 קישורי IPSW, קבצי OTA יחד עם iPados 15.4.1 שוחררו

כיצד להתקין MacOS 12 Monterey Hackintosh במחשב [מדריך]

הטוב ביותר לאייפון 13, 13 פרו מגני מסך זכוכית מזג הזמינים היום [רשימה]

Best iPhone 13, Pro Max 20W Chargers USB-C [רשימה]

עליון מכשירי מסך Pro Max המובילים לרכישה [רשימה] זמינים לרכישה [רשימה]

המקרים הטובים ביותר לאייפון 13 / Pro להגנה הזמינים ביותר כעת

כיצד לתקן iOS Bad 15 ניקוז חיי סוללה [מדריך]

Apple View Ecg App Hack: אפשר מחוץ לנו במדינה לא נתמכת בסדרה 5 ו -4 ללא Jailbreak

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, או באינסטגרם, ואפילו לדאוג לדף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך בכל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi