לעתים קרובות מדי, את הפרישים כאן על Hackaday להציג קצת חטרה בהנדסה שלהם. אם מישהו משתמש פטל PI כדי למצמץ כמה נוריות, מישהו תמיד צלצול כי מיקרו זרוע היה פשוט גם כן. החלפת ממסר לסירוגין ולכבות את היכולות של מקרן קורטקס של 32 סיביות כאשר מבנה 8 סיביות פשוטה בהחלט יספיק. כמובן שזה תמיד יכול להיות ממוזער ל 555 מעגל, בנוסף עדיין כדי מותנה יונים הקשה על פעולה חיונית לכל מזון או אופיות. אני רוצה לנצל הזדמנות זו כדי להציג הדרכה. לא רק כל הדרכה, אבל הבסיס בפועל של כל מה שאנחנו אוהבים כאן ב Hackaday: Blinky, Glowey דברים.

אתה יכול לבדוק את שאר הדרכה לאחר ההפסקה.

הבטריה
לשים בבוטות, כל פרויקט מטפל באנרגיה חשמל צריך מקור כוח. בין אם באמצעות כוח החשמל, תא סולארי, איזשהו של מתקן אינדוקטיבי מוזר, או באמצעות תגובה כימית, כל פרויקט אלקטרוני צריך מקור כוח. יש לי נחשב כמה מקורות כוח שונים עבור פרויקט זה, כולל כוח החשמל (מסוכן מדי לשימוש עם נורה), גנרטור אופניים (אני מתמקדת אימון כוח השבוע, Cardio הוא בשבוע הבא), אוגרים וגלגלים ( שריפת אוגרים כמקור דלק ושימוש בחום מחליף כדי להפוך טורבינה), ומגנטים (איך הם עובדים?). בסופו של דבר, התיישבתי על שימוש בסוללה כדי להפעיל את הנורה עבור הפרויקט הזה.

הסוללה המשמשת לבניית זו. הוא מורכב מארבעה תאים ‘D’ מחובר יחד בסדרה באמצעות מחזיק סוללה UM-1 × 4. זה מספק 6 וולט על פני המסופים שלה.

מקור הכוח לפרויקט זה נקרא סוללה, כפי שהוא מורכב מאוסף של תאים. [בנימין פרנקלין] עלה עם הטרמינולוגיה הזאת, מרמזת לתצורות ארטילריה. בדיוק כמו הרבה יותר מתותח נדרש כדי ליצור סוללה ארטילריה, הרבה יותר מתא אחד נדרש כדי ליצור סוללה אלקטרונית אחת. כן, זה מצביע על AA, AAA, C, ו- D תאים אינם סוללות כשלעצמו, אבל תאים בודדים. הם הופכים רק סוללות כאשר משתמשים בו יחד. חריג אחד של זה הוא סוללה 9 וולט, עצמה עשוי שמונה AAAA (זה Quadruple-A) תאים. ברצינות. לכו לקחת זוג צבת לסוללה 9 וולט ולראות בעצמך.

עבור פרויקט זה השתמשתי ‘D’ תאים, כפי שיש להם יכולת גדולה יותר מאשר AAA, AA, ו- C תאים. החיים ארוכים יותר של תאים D הוא חיוני חיוני לפרויקט זה; אני מאוד מצפה לקבל את הפרויקט הזה לשבת בחלק האחורי של הארון שלי או תחוב משם במגירה כלשהי במשך זמן מה עד שאני מעידה על פני זה יום אחד לזכור את הבוקר אפריל מדהים שבו כתבתי זה הדרכה מונעת על ידי לפחות שני סירים של קפה.

כמובן פשוט פשוט לשים סוללה ליד נורה לא יעשה שום טוב. תורת השידור של שידור למרבה הצער הוא הרבה יותר מדי נושא כדי לכסות את זה קצר הדרכה אז אני רק צריך לכסות את היסודות האידיאליים עכשיו. סוללה זו יש שני מוביל יוצא מזה; חיובי ושלילי. אם נחבר את התיל החיובי לחוט השלילי, אנרגיה חשמלית תזרום דרך הפער. במתח גבוה יותר, ניצוץ קטן עשוי ליצור. עם המתח אנחנו עובדים כאן, זה בטוח למדי, אם כי אפשר לחשמל את עצמך עם אלה מתח קטן. אמנם זה יכול להיות אפשרי רק על ידי דקירה הלב שלך עם אלקטרודות ויישם כוח, בטיחות הוא של דאגה עליונה כאשר משחק עם חשמל.

הנורה
כמו חיבור מסופים חיוביים ושליליים של סוללה יחד הוא טיפש להפליא, אנחנו יכולים גם לזרוק נורה. עבור זה לבנות, אני משתמש 6 וולט נורה כי זוגות בצורה מושלמת עם סוללת התא שלנו D. בדיוק כמו בעל הסוללה שלנו, השקע עבור הנורה מחובר חתיכת דיקט, הרבה יותר נוח ארגונומי מאשר כל פנס או פנס חשמלי.

ייתכן שתבחין בולב הנורה נמצא בתמונה למטה. הסיבה לכך היא כי הנורה לא דפוק לחלוטין לתוך השקע. כן, שלא כמו נוריות שבהן אנשי קשר חשמליים הם מולחים, נורות אור הם בדרך כלל חוטית לתוך מעגל עם בסיס סוג בורג. בדיוק כמו עם המכסה על צנצנת של חמאת בוטנים, אתה בורג את הנורה לתוך שקע על ידי הפיכתו בכיוון השעון. כדי להסיר את הנורה מן החמאת בוטנים, לפתוח אותו על ידי הפיכתו נגד כיוון השעון.

לפני שנכנס לתהליך בפועל של הפעלת נורה על ידי דפוק אותו לתוך הבסיס שלה, בואו הראשון לשקול איך נורה אור עובד. נורה האור פותחה על ידי [תומס אדיסון] אחרי רבים, הרבה ניסיונות כושלים ליצור אור חשמלי פונקציונלי. הנורה אני משתמש עובר זרם חשמלי באמצעות נימה טונגסטן, חימום אותו וייצור אור כמו קרינת Blackbody. לפני גילוי טונגסטן כמתן הטוב ביותר עבור אור חשמלי, [אדיסון] ניסה מאות חומרים שונים ממבוק פחמן לתקוות וחלומות של צעירה [ניקולה טסלה]. כמובן, השימוש בטונגסטן לא היהללא צמצומים – באותו זמן לא היה שימוש מסחרי עבור טונגסטן ואת נקודת ההיתוך הגבוהה מאוד שלה, הגבוה ביותר של כל אלמנט, עשה את זה לא מעשי לשימוש בתעשייה.

[אדיסון] השימוש בטונגסטן ב bulb המוצלח שלו מובטחת המשך ההעסקה של אלפי כורים טונגסטן ב backwoods מערב וירג ‘יניה טונגסטן ערים. החיים לא היה קל, למכור את הנשמה שלך לחנות החברה לצפות הילד שלך לגדול לקחת את העבודה שלך אחרי שאתה איבד למערה טרגית. כמובן שתנאי העבודה השתפרו לאחר מומות טונגסטן של 1824 והתערבות של הנגיד באטמן.

בסגירה, הפרופסור על האי של ג’יליגן היה טיפש לא יכול. כפי שהוא היה בבירור לא מדען חומרים או מהנדס מבני מול חוסר היכולת שלו לתקן חור בסירה, אנחנו יכולים רק להניח שהוא איזה סוג של פיסיקאי או מהנדס חשמל. זה לא חופף עם פעולות הפרופסור, אם כי; אפילו בשנה השנייה EE לתואר ראשון יוכל לבנות משדר יצוק בסיסי באמצעות רכיבים שנמצאו ברדיו שלהם חיווט נמצא על הספינה.

“הו חכה.” אתה אומר, “שידורי פס רחב ובכך משדרי הפער הם בלתי חוקיים”. כן, טוב זה סוג של נקודה. אני מבטיח שאם פרופסור בנה משדר פער ניצוץ – וזכור, זהו המשדר הפשוט ביותר שניתן להיעשות מתוך קוקוס ואולי לאחד שמלות הערב של גברת הוקס – מפעיל רדיו חובב היה מעקב אחריהם בתוך כמה שעות . אנחנו כבר יודעים שהפרופסור ידע מורס מהעונה שני פרק, רוח רפאים ללכת, אז באמת אין שום דבר לעצור את הפרופסור ואת כולם מקבלים את האי.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi