לאחר האסון סביב שחרורו של Samsung Galaxy Note 7 Phablet של סמסונג, כולם תהו לגבי הכיוון החדש שהיצרן הקוריאני עשוי לקחת ביחס לאותו קו מכשירים ספציפיים. רבים האמינו ש -2016 היה סוף ה- Galaxy Note, וכי סמסונג תושך את התקע בסדרת סמארטפון אהובה אחרת.

לאחר שמועות רבות על הפסקת ההפסקות, אנו מקבלים כעת את ההצצה הראשונה שלנו לעתיד הפאבלטים כפי שהוצגה על ידי סמסונג. נראה כי הפרק הבא בסיפור זה הוא ה- Galaxy Note 8, שיש לו גם את שם הקוד Baikal.

אופי הדליפה הוא דימוי של אגם קפוא. אם אתה קצת מבולבל, הישאר איתנו, נסביר. התמונה שפורסמה מציגה את האגם הקפוא באייקל. זה נחשב לאחד האגמים העמוקים ביותר על פני כדור הארץ, והוא ממוקם בסיביר, רוסיה. לצד האגם היה עט S, שלוקח אותנו עוד יותר לספקולציות. כמובן, כצפוי, לא הייתה תגובה רשמית בעניין של סמסונג, ולכן יש לקחת זאת עם גרגר מלח.

שחרורו של ה- Note 8 החדש נדחף לאחור כך שסמסונג תוכל להתמקד ולהכין טוב יותר את שחרור הטלפון החכם הדגל שלהם, ה- Galaxy S8. לאחר הטיפול ב- S8, השמועה היא שהחברה תתמקד בפתק 8 שייורד מתישהו במהלך הסתיו.

יש המון תכונות צפויות למכשיר, בהתחשב במגמות השוק הנוכחיות. בין אלה אנו רואים דרישה מתמדת של תמיכה בטכנולוגיית 4K, כמו גם הגדלת הפופולריות במחלקת VR. בספקטרום המצלמה, יצרנים רבים הולכים על מערך עדשות כפול, כלומר, ככל הנראה, ה- Note 8 יכלול גם כן. מכשירי Galaxy Note תמיד היו מהשורה הראשונה והמובילה בשוק, כך שלא יהיה זה מפתיע אם אנו רואים את כל מה שמשתמש רוצה ועוד.

ישנן גם שיחות על הגדרת מסך קצה לקצה, מה שבוודאי ייתן לפתק יתרון במובן זה (אין משחק מילים מיועד). פיתרון המעבד צפוי להיות גם מהשורה הראשונה מכיוון שידוע כי סמסונג וקוואלקום פגעו בעסקה המעניקה לדיבס לשעבר על מודל השבבים האחרון של האחרון.

המהדורה הפוטנציאלית של ה- Phablet החדשה היא עדיין זמן רב מהגיע, אך כעת יש לנו (יתכן) את הפרטים הראשונים על זה, עם עוד לבוא בעתיד הלא רחוק.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi