בטח שמעת על השם מינג-צ’י קואו בעבר, והאיש במרכז שמועות אפל רבות לאורך השנים הוא במצב הפורה הטוב ביותר כעת, ומשתף את מחשבותיו על המסלול שהחברה תעבור לאורך כל 2019. כבר שיתפנו את מחשבותיו על האייפון וב- Mac, ועכשיו זה התור של Apple View and Associelies.

החל מה- Apple Watch, Kuo מאמין שתמיכה ב- ECG תופיע סוף סוף למדינות נוספות השנה, כאשר ארצות הברית עדיין כיום המדינה היחידה בה נתמכת התכונה מצילה חיים. יחד עם זאת, אפל תציע ככל הנראה גם את תצוגת Apple החדשה במקרה קרמי, דבר שהיא סיפקה בעבר כחלק ממהדורת Apple View של 1299 דולר שאינם זמינה עוד.

תומך ב- ECG שפותח למדינות נוספות. עיצוב מעטפת קרמיקה חדש נוסף.

המחשבה על כל שעוני התפוחים שעשויים מאותו חומר אינה אחת שאנחנו באמת יכולים להאמין, ולכן נצטרך לראות מה קורה כאן. הרבה יותר סביר שנראה חזרה של Apple Watch המתקדמת, ואולי מאפשרת לתפוח להפיל את אפשרות הנירוסטה בטווח המחירים.

יחד עם ה- Apple Watch, לקו אמר את העולם הזה על העולם הפנטסטי של AirPods וכוח האוויר: גם גרסה רעננה של AirPods וגם מחצלת הטעינה שעדיין בולטת בהיעדרו במשך חודשים, כאשר Kuo אומר עכשיו שאנחנו יכולים לצפות אותם להגיע למחצית הראשונה של 2019.

כבונוס, קואו גם מאמין שנראה את ה- iPod Touch החדש עם מעבד מהיר יותר בשלב מסוים השנה, מהדהד שמועות קיימות שדבר כזה יקרה שנים רבות לאחר שראה לאחרונה אהבה כלשהי.

יתכן שתרצה לבדוק:

Jailbreak iOS 12.1.4: שדרוג לאחור ל- iOS 12.1.1 בטא 3 ו- jailbreak באמצעות שורש ללא שורש, הנה איך

שדרוג לאחור iOS 12.1.4 ל- iOS 12.1.1 בטא 3 עבור Jailbreak [מדריך]

הורד iOS 12.1.4 קישורי IPSW, עדכון OTA עם תיקון באגים חיוני FaceTime

Jailbreak iOS 12.1.4 / iOS 12.1.3: שדרוג לאחור עכשיו כברנדון אזאד שיחרר את ה- iOS שלו 12.1.2 ניצול

הורד iOS 12.2 Beta 2 קישורי IPSW, עדכון OTA שוחרר למפתחים

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך בכל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi