ביום שני, ה -17 בספטמבר, אפל מורידה את גלגלי האימונים מ- iOS 12 וכן משחררת אותו לקהל. זהו יום ענק לעדכון יישומי תוכנה שעבר עם שחרור רב של בטא במהלך החודשים האחרונים, כמו גם היה חלק לא מבוטל מהנושאים לאורך הדרך. עם זאת, זה לא מצביע על כך שאסור לעדכן, מכיוון שאתה בהחלט צריך.

למרות ש- iOS 12 לא היה התרעננים הגדולים של iOS שציפינו לפני הצהרתו ב- WWDC 2018, עדיין יש הרבה מה להתירבך אם לא השתמשת בבטא הציבוריים שקיימים כבר כמה חודשים. אם iOS 12 הולך להיות 100% חדש עבורך עכשיו, אתה הולך להיות פינוק אמיתי. הנה מה שאתה יכול לצפות כאשר iOS 12 מותקן כמו גם את ה- iPhone או ה- iPad שלך להפעיל מחדש בפעם הראשונה.

שיפור הביצועים הגדול בכל רחבי הלוח: כאשר אפל חשפה את iOS 12, הפונקציה העיקרית שהציגה הייתה האמת שהיא הולכת להיות יציבה הרבה יותר, כמו גם מהירה יותר, לא משנה באיזה גאדג’ט התקנת אותו. זה משהו שציינו שאפל הצליחה בהחלט להתאפשר לו, במיוחד במכשירים ישנים יותר. המהדורה הזו של iOS 12 מרגישה הרבה יותר מרושלת כמו גם הרבה יותר מגיבה מהפרסומים שהגיעו לפניו, כמו גם זו סיבה נהדרת לעדכן את הכל בפני עצמה.

קיצורי דרך של סירי:

כאשר אפל השיגה את זרימת העבודה, כולנו חששו שבקרוב נראה את מותה של אפליקציה שמשתמשי הכוח iOS בינינו החלו להתקשר הביתה. עם iOS 12, אנו רואים שהפחדים שלנו לא היו במקומם. קיצורי דרך של סירי לקחו את זרימת העבודה כמו גם סיפקו לה את סוג הגישה ברמת המערכת לכך שמעולם לא האמנו שאפל תספק. זרוק אידיאל חיבור לסירי, כמו גם הדברים באמת מתחילים להיות מעניינים.

יתכן שתרצה לקרוא: iOS 12 תאימות קיצורי דרך SIRI לאייפון 6, 6 פלוס, iPhone 5S.

התראות מוערמות: מערכת ההודעות של iOS הייתה זקוקה לעבודה, כמו גם עם iOS 12, זה קרה. לבסוף יש לנו החזרת מערכת התראות בה כל ההודעות לאפליקציה אחת מקובצות יחד, ומבטלות את רשימות הגלילה הארוכות של התראות בהן נדרשנו באופן מקוון. כמו כן, הוספו הרבה יותר טוב על התראות אלה.

Memoji:

אם האמנת שאנימוג’י היו מגניבים, Memoji הולך להפיל את הגרביים שלך. לקיחת קסם האנימוג’י כמו גם לאפשר לאנשים לייצר גרסאות תלת מימד של עצמם, המתקיימות אינטראקציה עם הבעות הפנים שלהם באמצעות המצלמה העומק האמיתי, Memoji בטוחים להיות להיט כאשר iOS 12 נוחת ביום שני.

כמו כן, גם אתה רוצה לבדוק: בדיוק איך לייצר כמו גם להשתמש ב- Memoji שלך ב- iOS 12.

מגבלות זמן ומסך אפליקציות:

מוקד עצום בקרב אידיאל עסקי חדשנות כעת הוא רווחה דיגיטלית, כמו גם זמן מסך כמו גם מגבלות אפליקציות הם דוגמא פנטסטית לכך. הראשון מאפשר לאנשים לראות בדיוק כמה הם משתמשים בכל האפליקציות באייפון או באייפד שלהם, כולל בדיוק איך הילדים שלהם משתמשים במכשירים שלהם. האחרונים מאפשרת לאנשים לקבוע מגבלות זמן המחוברות לאפליקציות, מה שמצביע על כך שניתן יהיה לשנותם למעשה לאחר תום מגבלת זמן מוגדרת.

כדי לגלות הרבה יותר על זמן המסך כמו גם על מגבלות אפליקציות, קרא: בדיוק כיצד להשתמש בזמן המסך של iOS 12, תכונת מגבלות האפליקציות.

עסקים רב-משתמשים עם תעודת זהות: אמנם לא בקפדנות מערכת שמאפשרת למספר אנשים אינדיקציה לאייפון באמצעות התמודדות עם תעודת זהות, אך פונקציה זו מאפשרת לסרוק מספר פרצופים להתמודדות עם נעילת תעודת זהות. הפונקציה נוצרת עבור אלה ששינויים במראה שלהם מספיקים באופן משמעותי כדי להתמודד עם תעודת זהות כדי להיאבק, מה שמאפשר להם להגדיר כמה מבטים בעסקה עם תעודת זהות.

FaceTime משופץ:

לאחר שנחשף תחילה במהלך חשיפת ה- iOS 12 הענקית, אפל ביטלה לאחר מכן את פונקציית FaceTime לכותרת לשחרור זה. אפל הדגימה את היכולת שיהיו עד 32 אנשים בשיחת טלפון קבוצתית על הבמה עם זאת, אולם הפונקציה הזו אינה מעבירה כעת ב- iOS 12 כמו גם יתווספו כחלק מעדכון שלאחר מכן. לפחות אנימוג’י עדיין יעבוד בפנים לאחר התקנת העדכון.

אפליקציות ניווט של צד שלישי ב- Carplay:

עדכון גדול עבור כל אדם שרכבו יש תמיכה ב- Carplay, iOS 12 יאפשר שימוש במפות צד ג ‘בזמן הנהיגה. זה מצביע על כך שמפות Google, Waze, Sygic, Tomtom כמו גם הרבה יותר יוכלו לתמוך ב- Carplay – משהו שלא היה מוסבר לא פונקציה לפני כן.

מחוות דמויי אייפון X באייפד: אם אתה בעל אייפד, דבר אחד שתבחין לאחר התקנת iOS 12 היא האמת שתוצעו לך מחוות דמויי אייפון X. זה מצביע על כך שאם אתה שוכח לצמיתות שגרסת ה- iPad של iOS עובדת מעט בדרך אחרת לאייפון, הכל הולך להיעלם עם iOS 12 המותקן. עכשיו אנחנו פשוט דורשים כפתורי בית חדשיםnull

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi