מתג הטכנולוגיה הענק הבא של אפל יהיה ככל הנראה הגעתו של מיני-בהובלה, אולם מתי? דו”ח חדש של Digitimes מצהיר כי אנו עשויים לראות את הגאדג’ט הראשון בהובלת המיני-בהנהגת מיני מראש מוקדם כבר בתחילת 2021, בסוג ה- iPad Pro חדש.

הדו”ח מצהיר כי ה- iPad Pro החדש יתפקד בחדשנות בהובלת מיני בפעם הראשונה, כאשר MacBook ישתמש באותה טק בדיוק שמגיע בשלב מסוים אחר כך.

Osram Opto Semiconductors צפוי לספק LED קטן לשימוש לאחור עבור MacBook יוקרתי במחצית השנייה 2021, ובסופו של דבר להיות הספק השני של אפל של שבבים כאלה ליד אפיסטאר מבוסס טייוואן, על פי מקורות השוק.

אפל צפויה להציג ‌ipad ‌ipad ‌ipad Pro‌ בתחילת 2021, כאשר כל טאבלט ינצל למעלה מ -10,000 נוריות LED קטנות המסופקות אך ורק על ידי אפיסטאר, כך אמרו המקורות. Epistar מוכנה להתחיל בייצור נוריות LED קטנות על ידי שינוי מכשירי ה- LED של LED הכחולים שלה ליצירת נוריות LED כה קטנות ברבעון השלישי 2020, צוינו במקורות.

שמענו בעבר משהו דומה דרך האנליסט מינג-צ’י קואו. הוא הצהיר זה מכבר כי ה- iPad Pro יהיה המוצר הראשון שמצא עם הטכנולוגיה המובילה במיני, איתו בשלב מסוים ומציע שאולי אפילו לראות אותו לפני סוף 2020.

השימוש במיני-הובלה יאפשר לאפל להפוך גאדג’טים דקים וקלים יותר עם ניגודיות משופרת, צבע, כמו גם רמות שחורות. זה מספק מספר מאותם היתרונות בדיוק כמו OLED, אולם ללא הבעיות הוא מביא כמו רוח רפאים כמו גם יותר. עם זאת, החידוש יקר, כך שיהיה מרתק לראות מה זה עושה למחירים של אפל.

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

הורדה: iOS 14.2 Beta 1 קישורי IPSW, נתוני פרופיל OTA כמו גם iPados 14.2 Beta 1 פורסמו

כיצד לתקן iOS מסכן 14 ניקוז חיי סוללה [מדריך]

iOS / iPados 14 תאימות סופית לאייפון, מכשירי iPad, iPod Touch

Jailbreak iOS 14.0.1 תוך שימוש ב- Checkra1n 0.11.0, הנה כיצד לבצע [מדריך]

הורד iOS 14.0.1 קישורי IPSW סופיים, נתוני פרופיל OTA יחד עם iPados 14.0.1

תקן את העדכון של iOS 14 מבקש בעיה תקועה באייפון כמו גם ב- iPad, הנה איך

תקן iOS 14 הערכה של זמן להישאר תקועה, כך

תקן iOS 14 OTA תקוע בהכנת בעיה בעדכון, הנה איך

כיצד להוריד את iOS 14.0.1 [הדרכה]

Apple View Ecg App Hack: אפשר מחוץ לנו במדינה לא נתמכת בסדרה 5 ו -4 ללא Jailbreak

אתה יכול לציית אלינו בטוויטר, או באינסטגרם, ואפילו לדאוג לדף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל, כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi