עם 600 מ ‘האנשים של פייסבוק, זה בטח היה רק ​​עניין של זמן עד שמלך רשתות המדיה החברתית החליט שזה רוצה להיכנס לחכם טלפוני פריי, כמו גם על פי סיטי אם, שהזמן עשוי להיות כבר בפברואר.

על פי ההערכה, מיוצר באמצעות חומרה טלפונית Beemoth HTC, הטלפון בפייסבוק (אנו מקווים שזה לא מה שהוא ייקרא) צפוי להיחשף במהלך הקונגרס העולמי הנייד בחודש הבא, כמו גם יופעל על ידי גרסה מותאמת אישית של מערכת ההפעלה של אנדרואיד של גוגל ו צפוי כי עדכוני החדשות הבולטים של פייסבוק כמו גם עדכוני מצב יקלידו את ליבת הממשק, ויחיו על מסך הבית של המכשיר. היכולת של HTC ‘לעור’ אנדרואיד היא על פי ההערכה היא אחת הסיבות העיקריות לסטארט -אפ של מארק צוקרברג הפך לעסקים של מיליארד דולר החליטו לשמן את העסק הטייוואני כשותף.

מעניין לציין כי ג’ו יואיט הוא אחד משחקני המפתח בקידום המכשיר. בעלי זיכרונות ארוכים עשויים לזכור כי יואיט מפסיקים להתקדם באפליקציית האייפון של פייסבוק בשנה שעברה תוך ציון תסכולים מהמערכת האקולוגית של אפל כגורם השורש. האם זה מה שהבחור עם מגע הזהב עובד מאז?

גוגלר לשעבר מתיו פפקיפוס לשעבר נמצא גם בקבוצה על פי סיטי אם.

האם זה רק צעד אחד נוסף לקראת שליטה עולמית עבור צוקרברג? כמוהו או מתעב אותו, הבחור מבין בדיוק איך לגרום למוצרים שאנשים רוצים להשתמש בהם. הזמן יגיד אם עולם הטלפון החכם הוא הבא שנכבש על ידי הזאק.

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר או להצטרף לדף המעריצים שלנו בפייסבוק כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ביותר ממיקרוסופט, גוגל כמו גם אפל.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi