כל דבר שמסווג כ”עסקה “בדרך כלל כדאי תמיד להתעניין. עם זאת, כאשר מדובר בטכנולוגיה- עסקה מבוססת, המציינת שאתה הולך להיות בעל חידוש נהדר כלשהו בנקודת עלות הנמוכה מהמומלצת, ההצעה הופכת לאקסטרווגנזה מוחלטת. כמו כן כן, שוב, אנו מביאים את ההצעות הללו ישירות למסך שלך.

ראשית, Echo Amazon נכנס תמורת 150 דולר לא שגרתיים, מוזלים ב -30 דולר. מזח הברק של Amazonbasics עם שעון כמו גם מובנה ברדיו מגיע במחיר של 33.99 דולר בלבד. כמו כן יש זוג של 21 דולר של אוזניות אלחוטיות דקיקות המוזלות ב -15 דולר.

אחרונה עם זאת, לא פחות הוא ה- Ravpower FileHub תמורת 27 דולר. זה יספק לך קורא כרטיסים 5 ב -1, כונן קשה אלחוטי, כמו גם הרבה יותר. כמו תמיד, כל ההצעות המסופקות ממש כאן יוצעו לפרק זמן מוגבל בלבד, או עד שהמניות יימשכו, לפי תחילה. אם יש כאן מוצר שנמצא כאן בו אתה מוגדר, וודא שאתה פועל במהירות לפני שההצעות יפוגו. תיהנו מהחסכונות!

Ravpower FileHub (27 $ תוך שימוש בקוד הנחה, בדרך כלל 32.49 $)

עבור אלה שאולי לא יודעים מייד, מדובר בחתיכת סיביות מועילה עם מספר פונקציות מובנות. זהו קורא כרטיסים בן 5 ב -1, בן לוויה כונן קשה אלחוטי, מכשיר הזרמת מדיה של גשר WiFi, וכן חבילת סוללות חיצונית עם תא 3000mAh פנים. אתה תשלם בשמחה עלות מסוג זה עבור כל סוג של חומרה באמצעות אחת מאותן פונקציות, מה שהופך את זה לנטילה מוחלטת של עסקה.

השתמש בעמידה בקוד הנחה בקופה כדי לקבל אותו בעלות מוזלת של 27 $ בלבד: V7TAMZKE

קנה: Ravpower FileHub מאמזון: $ 27 | מחיר מקורי: 33 $

Amazon Echo (149.99 $, בדרך כלל 179.99 $)

גאדג’ט האקו הבולט של אמזון מוצע אידיאלי כעת במחיר מוזל. הוכח שהוא חתיכת טק מדהימה, כמו גם האפליקציה הנלווית זה עתה התרגם מה שהפך אותה לחוויה הרבה יותר נחמדה כמו גם לחוויה נעימה הרבה יותר לשימוש. היום הוא היום האחרון להשיג אותו בעלות מוזלת זו שכן מחר הוא יחזור לתג העלות השגרה של 180 $.

קנה: הד מאמזון: 149.99 $ | מחיר מקורי: 180 $

רדיו שעון עגינה של ברק לגאדג’טים של iOS (33.99 $, בדרך כלל 37.37 $)

מזח ברק זה יכול לקחת מייד את האייפון העכשווי שלך כמו גם לשאוב מוזיקה מאותו מכשיר. זה גם אזעקה, רדיו שעון, כמו גם כולל קביעות מוגדרות מראש של 10 FM וכן טיימר שינה שניתן לתכנות. זה יכול להיות בסיסי בתואר שלה, עם זאת החומרה היא כל דבר עם זאת כשאתה באמת מכניס אותו לחייך.

קנה: רדיו שעון עגינה של ברק מאמזון: 33.99 $ | מחיר מקורי: 38 $

Anker Soundbuds אוזניות אלחוטיות רזות (20.99 $, בדרך כלל 35.99 $)

אנקר מתמחרת כל העת לאוכלוסייה הכללית שאינך דורש להיפרד עם דולרים רבים כדי להשיג מערך פרמיה של אוזניות. הן מבחינת פלט שמע כמו גם איכות סגנון המוצר. האוזניות האלחוטיות הדקיקות הללו משתמשות ב- Bluetooth כדי לקשר למכשיר נייד, יכולות להציע עד 7 שעות של זמן משחק בתשלום יחיד, כמו גם להציע ציפוי ננו כדי לוודא שהמוצר הכי טוב לשימוש בחדר הכושר, תוך כדי ריצה, או סתם בתנאים לחים.

קנה: אנקר סאונד -בודס אוזניות אלחוטיות רזות מאמזון: 20.99 $ | מחיר מקורי: 36 $

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi