תוכלו להשיג את השעון החכם של Nokia Steel HR המצטיין בעלות של 159.96 $ בלבד לזמן מוגבל. בדרך כלל זה לביש זה על 200 דולר ביום שגרתי.

שעונים חכמים נמצאים בכל מקום בימינו, לעיתים קרובות זה נראה כאילו כל עסק שתוכלו להאמין בו יש סוג של שעון חכם כלשהו שכבר נמצא בשוק, או שופע טוב יותר ויותר לשחרר. Withings היה Business Onc עם קו Smartwatch משלה, כמו גם כעת, כי גם לנוקיה יש את החברה, גם The Thone Gigantic עושה. השעון החכם של Nokia Steel HR Sport הוא חלק מההרכב ההוא, כמו גם אידיאלי עכשיו תוכלו לאסוף אחת בעלות נהדרת במיוחד.

בדרך כלל תצטרך למסור בסביבות 200 $ כדי לקבל HR פלדה משלך, עם זאת אידיאלי עכשיו אתה יכול לשלם רק 159.96 $ וזה בכלל לא עלות גרועה. בין אם אתה מנסה למצוא אחד בלבן או שחור, תשלם גם את אותו מחיר בדיוק.

HR הפלדה הוא שעון חכם מסוגנן שנוצר למעקב אחר פעילות הרבה יותר מכל דבר אחר. תוך התחשבות בכך, זה עמיד במים עד 50 מטר, כמו גם כולל קישוריות GPS כך שהאימונים שלך ינוטרו בקפידה. מעקב זה יכול לנהל הרבה יותר מ -30 ענפי ספורט שונים, כמו גם פיתוח יעקב אחר אפליקציית Withings Health ו- Wellness Mate המוצעת הן ל- iOS והן לאנדרואיד.

מי שאוהב סטטיסטיקות באמת יהנה מהגשש של הארט-שיעור הכלול, כמו גם יש תכונות למעקב אחר שינה בנוסף להתראות חכמות המאפשרות לדחוף גם את ההודעות לשעון.

קנייה: Withings / Nokia | Steel HR Sport SmartWatch (40 מ”מ) – גשש פעילות, צג דופק, צג שינה, GPS, חכם עמיד במים נהנה מאמזון: 159.96 $ | עלות מקורית 200 $

העלות הזו היא מציאה לא משנה איך בדיוק מסתכלים על זה, ואם אנו עשויים להצהיר כך, זהו אחד השעונים החכמים ביותר שנראים בסביבה.

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

הורד iOS 12.1.1 BETA 3 קישורי IPSW כמו גם OTA, TVOS 12.1.1, MacOS 10.14.2, WatchOS 5.1.2 בטא 2

Jailbreak iOS 12.1 פיתוח: כל הפיתוח האחרון של iOS 12 במקום אחד

Jailbreak iOS 12.0.1 מקבל תקווה חדשה מכיוון שהתגלה באג של איוב אפס כטופח ב- iOS 12.1

שדרוג לאחור iOS 12.1 ל- iOS 12.0.1 באייפון או ב- iPad, כך

הורד iOS 12.1 קישורי IPSW הסופיים, עדכון OTA לאייפון וכן ל- iPad

Jailbreak iOS 12.1 / 12.0.1 / 12 באייפון וכן ב- iPad [עדכון סטטוס]

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל, כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi