כרמגדון היה בולט ביותר בשנות התשעים, אם כי אולי בגלל אופיו המפוקפק יותר מכל דבר אחר. משחק הקרב לרכב הוליד קופיקטים רבים, אולם קרמגדון עדיין מחזיק מיקום מיוחד בליבנו.

אוהדי המשחק שקיימים בבעלותם של אייפון הצליחו לשחק את כרמגדון עבור iOS בתנועה מאז סוף השנה שעברה, אולם אלה שאורזים את גאדג’טים של אנדרואיד לא היו במזל. זו הסיבה שמשרה של Kickstarter נקבעה באותה מידה כמו לקבל את Carmageddon לפלטפורמה של גוגל, כמו גם היום שנשא פרי – יום שלם מוקדם מהצפוי.

בעוד שהמשחק אכן מוצע כרגע, הוא לא פשוט כמו זה. ראה, המשחק כרגע בחינם, כמו גם הוא יישאר כך במשך 24 השעות הראשונות של יציאתו. לאחר מכן העלות עוברת כמה דולרים. עם זאת רגע, חנות המשחק לא מאפשרת למשחקים בחינם בסופו של דבר להיות בתשלום לתארים, אז מה נותן?

ובכן, שחרור הפרומו החינמי, למעשה יעבור AWOL כאשר אותה תקופה של 24 שעות תסתיים. זה אומר ללא עדכונים, אין תיקוני באגים, אין כלום. באותה נקודה, גרסת הדגמה בחינם תשוחרר יחד עם הגרסה המלאה בתשלום. זה לא אידיאלי, אולם הנה בדיוק איך המעצבים מסבירים את זה:

לאחר 24 השעות הראשונות של יציאתו, גרסת הפרומו של המשחק תחוסל מגוגל פליי כמו גם לא תהיה זמינה עוד. לאחר מכן, גרסת ה- ThePromo לא תהיה נתמכת מכיוון שאין לנו שיטה לעדכן את הכותרת כאשר היא מורידה.

בסופו של יום אתה מדבר כמה דולרים על סמך מחיר זה של 1.49 ליש”ט, שבהחלט לא הולך לשבור את הבנק.

מבחינת המשחק בפועל, תעסוק עם 28 מתנגדים שונים במגוון של 11 סביבות. המירוצים יכולים לקחת חלק במצב קריירה של 36 ברמה, כמו גם לנצל את פונקציית ההפעלה המיידית כדי לחיות מחדש את ההסרות הטובות ביותר שלהם. נראה טוב, לא?

המחשב המקורי כמו גם גרסת ה- Mac של Carmageddon נאסרו במדינות שונות ברחבי העולם לפני חמש עשרה שנה. אנו מניחים שגרסת האנדרואיד החדשה הזו תעבור קצת יותר טוב.

(מקור: Carmageddon עבור אנדרואיד מלא / פרומו בחנות Play)

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של Android שלנו כדי לבדוק אפליקציות נוספות עבור מכשיר אנדרואיד שלך.

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi