, הצגת iOS 8 במהלך ה- WWDC השנה מטופלת לחלוטין בכדי להתייחס מחדש להתלהבות של מעצבים ברחבי העולם. יתכן שזה לא התחבר לשינויים הרדיקליים שהוצגו כחלק מהמעבר מ- iOS 6 ל- iOS 7, אולם התכונות שנחשפו כמו גם שיפורים מייצגים שינוי גדול באופן בדיוק יוקם אפליקציות בעתיד. אחת התכונות הללו הייתה תוספות ספארי, שכפי שתוכלו לראות מהווידיאו הגפן הנלווה, מעניקה למעצבים ביכולת להציע קשרי ילידים חלקים עם האפליקציות שלהם כאשר הם מתקשרים עם ספארי נייד.

WWDC השנה לא היה משמעותי רק למען האמת שהגענו לחוות את עתידו של Mac OS X כמו גם iOS, אולם זה היה גם חיוני מאוד מכיוון שהוא ייצג שינוי באופן בדיוק איך אפל רואה את עתיד ה- iOS, בנוסף למעצבים המפתחים אפליקציות לפלטפורמה. הצגת תוספי ספארי כמו גם פתיחת ממשקי ה- API של מגע מזהה מצביעה על כך שאפל מתכננת לאפשר למעצבים גישה גבוהה יותר לגישה למתחם ה- iOS. זה גם מאפשר לעסקים כמו 1Password להתנסות, לייצר כמו גם להפגין יישום תוכנה נהדר שעושה שימוש בממשקי ה- API הנוכחיים בתוך iOS, כאשר הוא מודגם שוב על ידי הגפן המחוברת.

1Password מ- AgileBits ידוע באופן נרחב בזכות היותו אחד היצירות המפורטות ביותר של יישום תוכנה המוצעות לאחסון / זיכרון סיסמאות עבור כל אתר בו אתר בו ביקר. כמו כן, נראה כי העסק גם מחבק באמת את טכנולוגיות התפוח הנוכחיות בגרסת ה- IN-Beta שלו לאפליקציית iOS שלו.

הסרטון Vine, שהועלה על ידי גבריאל נוואדו, מציג גיליון פעילות מקורי בתוך ספארי המספק את אימות הסיסמה לתוסף ספארי. צוות ה- 1Password משתמש אז במזהה מגע כפי שמצביע לאימות כדי להיכנס ללא מאמץ לחשבון אמזון מבלי שתצטרך להקליד סיסמה ארוכה בכל פעם.

כאשר אנו מברכים על בטא נוספים של iOS 8 לחיינו, כמו גם כאשר ה- API הנוכחי מתחילים להיקבע באבן לשחרור סופי, סביר להניח שנתחיל לראות הרבה יותר מעצבים חוקרים מה יהיה אפשרי מתי iOS 8 צונח רשמית. היכולת לפתח תוספי ספארי ילידים, בנוסף לאימות אנשים על ידי רתימת כוחו של מזהה המגע של אפל באייפון 5s כמו גם במכשירים עתידיים, תעיד בהחלט כי חנות האפליקציות תהיה מלאה באפליקציות חזקות בטירוף עד סוף שָׁנָה.

ואנחנו לא יכולים לחכות!

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

הורד את iOS 8 Beta 2 כמו גם הגדר באייפון 5S, 5C, 5, 4S, iPad, iPod Touch [הדרכה כיצד לבצע]

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi