מלבד IMACs מעודכנים לאחרונה, אפל הודיעה היום גם אביזרים חדשים עבור Mac. אל ה- Magic Mouse 2 החדש מצטרף כעת למקלדת הקסם ואפילו משטח Trackpad 2 של Magic, ומביא לגמרי קסמים יותר ל- Mac שלך. מי לא אוהב קסם?

כמו ברוב הדברים שאפל, האביזרים החדשים מביאים עימם תכונות משופרות והם בהחלט יותר מסתם עכבר ומקלדת. אם אתם חושבים לקנות אחד ממכשירי הקלט החדשים של אפל או את שניהם, ישנם כמה דברים שכדאי לדעת לפני שתלחצו על כפתור הקנייה הזה. עשרה מהם, למעשה.

כולם מחייבים את OS X El Capitan כדי לעבוד – זה כנראה לא הפתעה ענקית, ואם אתה קונה את אחד ה- iMacs החדשים, זה לא משנה, אבל אם עכבר קסם 2, מקלדת קסם או משטח מסלול קסם 2 נמצאים על שלך Wishlist, כדאי לזכור שתצטרך שיהיה לך מק שמריץ את אל קפיטן כדי להשתמש בהם.

Magic Mouse 2 ומקלדת קסם הם Bluetooth 4.0, אך תואמים לאחור – בעוד שגם Magic Mouse 2 וגם מקלדת הקסם תואמים ל- Bluetooth 4, הם גם תואמים לתקני Bluetooth ישנים יותר. עדיין תזדקק לאל קפיטן, אבל כל Mac עם Bluetooth צריך להיות טוב ללכת.

Magic Trackpad 2 הוא Bluetooth 4.0 בלבד – למרבה הצער, משטח הקסם תואם כעת רק ל- Bluetooth 4, כלומר תזדקק ל- Mac חדש יחסית כדי לנצל אותו.

ניתן להשתמש ב- Magic Trackpad 2 ומקלדת קסם עם כל Mac Wired באמצעות כבל ברק – דרך אחת סביב בעיית Bluetooth היא להשתמש במשטח העקיבה הקסם המחובר דרך כבל ברק. אותו הדבר עובד גם עבור מקלדת הקסמים.

Magic Mouse 2 יעבוד רק באמצעות Bluetooth – אין אפשרות לכבל ברק כאן מכיוון שהיציאה ממוקמת בתחתית העכבר.

לכולם טעינה מהירה-טעינה של 2 דקות על מכשירים אלה מעניקים חיי סוללה לאורך כל היום ואילו שעתיים מאפשרות חודש שלם של שימוש. זה נכון, קראת נכון. עכשיו תן לי את הטכנולוגיה הזו באייפון, אפל.

זיווג אוטומטי – לשלושת האביזרים יש תהליך זיווג אוטומטי חדש עם Mac באמצעות ברק לכבל USB. אם אי פעם החזקת כפתור בזמן שאתה מנסה להשיג מכשיר Bluetooth לזווג כמו שצריך, זה ינדנד את העולם שלך.

למפתחות מקלדת הקסם יש פחות נסיעות, שיפרו את יציבות המפתחות ב -33%, ממש כמו ב- MacBook בגודל 12 אינץ ‘-בין אם זה דבר טוב ובין אם לא, אנו נשאיר את זה להחליט. אנחנו לא מעריצי ענק של המקלדת של ה- MacBook, אבל אנחנו גם לא שונאים את זה.

ל- Magic Trackpad 2 יש משוב רטט, אשר סוג של תחושה דומה בעת השימוש במשטח העקיבה ב- MacBook Pro החדש יותר או MacBook בגודל 12 אינץ ‘.

ה- Magic Mouse 2 נשמע מדהים כשמשתמשים בו – אפל באמת מזיעה את הפרטים, ומהנדסיו עבדו יותר ממה שהם כנראה היו צריכים רק לנסות לגרום לעכבר החדש להישמע מדהים במהלך השימוש. אפל שינתה את כפות רגלי עכבר הקסם כדי לשנות את הצליל שהוא משמיע כשהוא גולש על השולחן. בֶּאֱמֶת.

הכל נשמע מדהים, לא? הגיע הזמן להוציא שוב את כרטיס האשראי הזה.

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את דף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi