אפל בדיוק דחפה עדכון קושחה חדש עם TVOS 9.2 עבור Apple TV 4 זמין להורדה עכשיו. עדכון הקושחה נגיש כרגע הן כאפשרות לאוויר (OTA) והן כעדכון באמצעות תוכנת iTunes של Apple במחשב או מחשב.

המהדורה המיידית של TVOS 9.2 מייצגת את העדכון העיקרי השני שהוחל על הדור הרביעי Apple TV מאז הוצג לשוק בסוף השנה שעברה. למרבה המזל, לפחות מנקודת מבט צרכנית, TVOS 9.2 מגיע עם מספר תכונות חדשות המעניקות לבעלי Apple TV 4 משהו לשקוע את שיניהם, במקום להיות עדכון קושחה המכיל את “תיקוני באגים” החובה ו”שיפורי ביצועים ”.

אחד הדברים הראשונים שיתבררו מייד לאחר העדכון ל- TVOS 9.2 הוא קיומם של תיקיות אפליקציות המחקות את הפונקציונליות שנמצאת בתוך iOS באייפונים ואייפד. חווית תיקיה חדשה זו מאפשרת לבעלי Apple TV לקבץ אפליקציות יחד עם זאת הם רואים לנכון, כפי שהם עושים כרגע ב- iOS. זה יכול להיות לפי סוג אפליקציה, כמו אפליקציות לזרם וידאו או משחקים, או אפילו אלפביתית או לפי צבע האייקון. הכל תלוי בהעדפה האישית. בנושא האפליקציות, TVOS 9.2 מציג גם מחלקת אפליקציות מחודשת – אך iOS 9 Like – המאפשרת למשתמשים להתעסק במהירות בין אפליקציות ברקע לקדמת הבמה. ארוז גם הוא אפליקציית הפודקאסטים שזמינה ב- iOS כבר זמן מה.

חלק מהשיפורים הקטנים יותר, אך עדיין בולטים, כוללים תמיכה נוספת במכשירי Bluetooth המאפשרים למשתמשים לחבר מקלדות Bluetooth ל- Apple TV במטרה לאפשר קלט טקסט מהיר ויעיל יותר בכל המערכת. אפל צנחה גם במספר שיפורים של SIRI שרואים כיום תמיכה נוספת בשפה ותכתיב שנוספו לשדות טקסט ברחבי פלטפורמת TVOS. זה לא רק סירי אינטליגנטי יותר, אלא מסוגל יותר שצריך לשפר את יעילות המשתמש.

לבסוף, יש שיפור קל מנקודת מבט של מסגרת שיכולה למעשה לפתוח עולם חדש לגמרי של חוויות מיפוי בתוך אפליקציות Apple TV של צד שלישי. למפתחים יש כעת גישה ל- MAPKIT ב- TVOS SDK על מנת לייצר אפליקציות המציעות פונקציונליות מבוססת מפה כלשהי.

הדרך הקלה ביותר לקבל גישה לעדכון זה היא לאוויר דרך מנגנון עדכון תוכנת Apple TV. תעבור למערכת> תחזוקה> עדכוני תוכנה> עדכן תוכנה כדי להתחיל להוריד ולהתקין את העדכון.

לקבלת הוראות התקנה מפורטות יותר, תוכלו לעקוב אחר המדריך שלנו כאן: כיצד להתקין עדכון OTA של TVOS ב- Apple TV 4.

לחלופין, תוכלו גם לתפוס TVOS 9.2 ישירות מקישור ההורדה למטה.

הורדה: TVOS 9.2 עבור Apple TV 4 (דור רביעי) [קישור ישיר]

יתכן שתרצה לבדוק:

הורד את הגרסה הסופית של iOS 9.3 לאייפון ואייפד [קישורים ישירים]

iOS 9.3 / 9.2.1 / 9.2 / 9.1 עדכון סטטוס Jailbreak

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את דף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Apex Launcher 2.0 עבור אנדרואיד שוחרר; מביא אינטגרציה עם Apex Notifier כמו גם יותר

משגרי בתים מותאמים אישית מאפשרים לאנשים אנדרואיד להתאים אישית באמת את מסך הבית של המכשיר שלהם מעבר למלאי, כמו גם אם יש הרבה שם, רק המון נחשבים בין העילית ו אין זה דאגה שיש לחשוב על משגר Apex על חלק מאותה קבוצה, […]

ggdxi

להלן הדגמה מהירה של בדיוק כיצד פועלים תוספי Safari של iOS 8 [וידאו]

, הצגת iOS 8 במהלך ה- WWDC השנה מטופלת לחלוטין בכדי להתייחס מחדש להתלהבות של מעצבים ברחבי העולם. יתכן שזה לא התחבר לשינויים הרדיקליים שהוצגו כחלק מהמעבר מ- iOS 6 ל- iOS 7, אולם התכונות שנחשפו כמו גם שיפורים מייצגים שינוי גדול […]

ggdxi