, אפליקציה אוניברסלית ל- iOS, מאפשרת לך לשנות בצורה מסודרת את המוקד של כל סוג של תמונה שאתה זורק עליו. מיוצר על ידי המעצב JP, הוא בחינם לחלוטין להוריד בחנות האפליקציות, כמו גם שהוא לא ארוז כמו הרבה אפליקציות תמונות אחרות, הוא עושה דבר אחד כמו שהוא גם טוב מאוד.

עם קידום מצלמת הסמארטפון, אנשים קבועים בסופו של דבר מכירים ביטויים כמו גם מונחים כאשר הם משתמשים רק בקרב חובבי הצילום. Tilt-Shift הוא אחד מאותם ביטויים, כמו גם מסביר את תהליך השימוש בעדשת המצלמה כדי להעביר את החלק הממוקד ביותר בתמונה. בעוד שהאיידים החברתיים כמו אינסטגרם רואים אנשים רבים פשוט מזיזים את הטשטוש ללא כל חריזה או סיבה אמיתית, Tilt-Shift יכול לספק כמה תוצאות נהדרות כאשר משתמשים בו כראוי, כמו גם תמונות המדהימות היא אפליקציה פשוטה שעושה בדיוק את זה.

מספר האפליקציות הממוקדות בתצלום חייב להיות בעשרות אלפים עד עכשיו, אם לא מעל 100,000 הסימן, כמו גם בזמן שהתמונות המדהימות הוא מעט בלתי ניתן לציון יחד עם גבינה ענקית כמו Snapseed, זה באמת שינוי מרענן מהאפליקציות הרבות נראה שמציע כל פונקציה תחת השמש, אולם מספקת לכולם בצורה לא טובה.

אם אתה אוהב אפליקציות נפרדות להשפעות נפרדות כמו גם היבטים של מניפולציה של תמונות, תמונות Tiltshift בהחלט מתקתקת ‘תיבת ההטיה’ שלך. תחילת העבודה עם האפליקציה פשוטה בערך כמו שהיא עשויה להיות. אתה מקיש על הסמל, בחר תמונה קיימת או לוקח תמונה חדשה, השתמש בסמל ‘ההגדרות’ כדי להגדיר את רדיוס הטשטוש שלך, כמו גם הקש על סמל ‘השליט’ כדי להתחיל להעביר הטיה.

החלקה למעלה כמו גם במורד המסך שלך, אתה יכול לשנות במהירות במקום שבו אתה רוצה לטשטוש להתחיל כמו גם לסיום. כשתסיים להתעסק, אתה יכול לשמור במצלמה שלך גליל, להדפיס, להעתיק, לדואר, לצוץ או לייעד את התמונה כדי ליצור קשר עם בחירתך.

כפי שציינתי קודם, Tiltshift Pictures לעולם לא עומד להצית את העולם, עם זאת זו דוגמא נאה לאפליקציה שחיה כמו החיוב שלה. זה נקי, פשוט לשימוש, כמו גם הטוב מכולם, זה בחינם לחלוטין.

(מקור: תמונות Tiltshift עבור iOS בחנות האפליקציות)

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של iPhone שלנו כמו גם את גלריית האפליקציות של iPad כדי לבדוק אפליקציות נוספות עבור ה- iPhone שלך ​​כמו גם ב- iPad.

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Apex Launcher 2.0 עבור אנדרואיד שוחרר; מביא אינטגרציה עם Apex Notifier כמו גם יותר

משגרי בתים מותאמים אישית מאפשרים לאנשים אנדרואיד להתאים אישית באמת את מסך הבית של המכשיר שלהם מעבר למלאי, כמו גם אם יש הרבה שם, רק המון נחשבים בין העילית ו אין זה דאגה שיש לחשוב על משגר Apex על חלק מאותה קבוצה, […]

ggdxi

להלן הדגמה מהירה של בדיוק כיצד פועלים תוספי Safari של iOS 8 [וידאו]

, הצגת iOS 8 במהלך ה- WWDC השנה מטופלת לחלוטין בכדי להתייחס מחדש להתלהבות של מעצבים ברחבי העולם. יתכן שזה לא התחבר לשינויים הרדיקליים שהוצגו כחלק מהמעבר מ- iOS 6 ל- iOS 7, אולם התכונות שנחשפו כמו גם שיפורים מייצגים שינוי גדול […]

ggdxi