אם כי ה- Moto Z כמו גם Moto Z Force מתהדרים ב -4 ג’יגה -בייט של זיכרון RAM כמו גם בחלק העליון של הקו Snapdragon 820 SOC, בסופו של דבר זה מסתכם עד כמה בדיוק אנדרואיד מכוון עדין לרוץ על המפרט הזה. יש המון יישומים שיכולים לאט את אפילו המכשירים המתקדמים ביותר. עם זאת, אם חס וחלילה גאדג’ט אנדרואיד שלך מקבל תוכנה זדונית כלשהי, או אם הגיע הזמן איפה שאתה דורש מתחיל טרי, אתה דרישה להבין בדיוק כיצד לאפס או למחוק נתונים, תלוי במצבך.

זכור להפנות לראשונה את המדריך שלנו בדיוק כיצד להיכנס לריפוי המניות של המכשיר, ואז בחר מהבחירות למטה, תלוי באיזו פעולה אתה רוצה לבצע.

כיצד לבצע איפוס מפעל ב- Moto Z

וודא שיש לך תשלום נאות בכוח Moto Z/Moto Z שלך.

הפעל מחדש את כוח Moto Z/Moto Z שלך למצב ריפוי תוך שימוש באחת משתי הטכניקות המצוינות במדריך שלמעלה.

גלול למעלה כמו גם במטה תוך שימוש בסודות הנפח וכן בחר שימוש במפתח ההפעלה.

לאחר שנכנסת למצב ריפוי, גלול מטה כמו גם בחר ‘מתקדם’.

באפשרויות ‘מתקדמות’, גלול כמו גם בחר ‘נתוני פורמט’.

אשר את הבחירה שלך כמו גם זה יסגיר את כל הנתונים בכוח Moto Z/Moto Z שלך. כשתסיים פשוט אתחל מחדש את הגאדג’ט שלך מתפריט הריפוי.

כיצד למחוק נתונים כמו גם מטמון

אם אתה רק דרישה למחוק את כל היישומים המותקנים כמו גם את מטמון הגאדג’ט, אולם ברצונך לשמור על נתוני האחסון הפנימי שלך, עליך לעמוד בצעדים אלה.

וודא שיש לך תשלום נאות בכוח Moto Z/Moto Z שלך.

הפעל מחדש את כוח Moto Z/Moto Z שלך למצב ריפוי תוך שימוש באחת משתי הטכניקות המצוינות במדריך שלמעלה.

גלול למעלה כמו גם במטה תוך שימוש בסודות הנפח וכן בחר שימוש במפתח ההפעלה.

לאחר שנכנסת למצב ריפוי, גלול מטה כמו גם בחר ‘מחק נתונים כמו גם מטמון’

אשר את בחירתך כמו גם הגאדג’ט ימחק את כל האפליקציות המותקנות כמו גם מטמון. בסיום פשוט בחר ‘אתחול מחדש’ ממצב הריפוי וכן הפעל מחדש את המכשיר שלך.

וככה בדיוק איך לעצב/למחוק נתונים מכוח Moto Z/Moto Z שלך תוך שימוש במצב ריפוי מלאי. אם היו לך סוגים של בעיות במהלך כל סוג של התהליכים, אז תן לנו להבין בקטעי ההערות שלהלן.

קרא את הבא: הגדר עדכוני OTA באמצעות ADB Sideload & Recovery

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi