יתכן שלא תזהה את זה על בסיס יומיומי, אולם כשאתה משתמש ב- MacBook או IMAC שלך, אתה מבלה הרבה יותר זמן ממה שאתה מזהה בוהה ב תמונה סטטית שהגדרת להיות רקע הטפט שלך.

כמובן, אתה יכול לשנות באופן שגרתי את אותו תמונה או להגדיר את ה- Mac כדי לשנות באופן קבוע את התצלום על ידי הצבתו על תיקיית תמונות, אולם היא לא בדיוק השיטה הדינמית והמרתקת ביותר לניהול דברים. האם זה לא יהיה פנטסטי אם אתה יכול לתקן את כל הבעיות הכוללות שולחן עבודה סטטי במתחם אחד על ידי הוספת שולחן עבודה דינמי ומונפש? נראה שלמעצב שולחן העבודה המקוון עבור MAC היה אותו קו חשיבה בדיוק.

שולחן עבודה בשידור חי הוא למעשה ההפך הקוטבי המדויק מהחוויה הילידית שבסופו של דבר התרגלנו אליה. האפליקציה מגיעה עם מספר נושאים מונפשים באיכות הגבוהה ביותר שניתן להגדיר במחשב. בזמן חיבור האדם יכול לבחור מדגל מנופף, נפילת מים מעולה, נהר אדווה מהפנט, חוף חולי מדהים או אריה שואג למי שרוצה לתת למלך ראשוני של הצד הג’ונגל החוצה.

אם לא מספיקים האנימציה הזו כמו גם האופי הדינמי של הסגנון, וודא שהנפח שלך מופנה ב- Mac לפן שמע בכל החוויה. מה יכול להיות הרבה יותר טוב מאשר לעבוד לרעש כמו גם לבין תצוגה של אריה שואג מונפש?

מכונות, כמו גם מערכות ההפעלה שמפעילות אותן, מבססות כל העת כמו גם צומחות בתכונות כמו גם בביצועים שהם מספקים. מכיוון שעסקים כמו אפל כמו גם מיקרוסופט מבצעים כוח נוסף למערכת ההפעלה, נראה כי שולחן העבודה הנאמן הגדול והגדול מתעלם. אחרי הכל, זה רק שולחן עבודה בו אתה זורק נתונים כמו גם תיקיות, נכון?

לרוב, כן, זה נכון, עם זאת, שולחן העבודה הוא באמת חלק חיוני כמו גם נוצר מתמיד במערכות ההפעלה כמו מערכת ההפעלה X כמו גם Windows, כמו גם כתוצאה מכך יש לספק קצת אהבה. שולחן העבודה המקוון נראה לעשות בדיוק את זה על ידי הכנסת נושאים מקוונים באיכות גבוהה גבוהה למשוואה עבור ה- Mac.

נראה שהמעצב ימשיך להזרים משאבים לאפליקציה, מה שמצביע על כך שההוצאה של $ 0.99 חייבת להשיג לך אפליקציית MAC שתקבל באופן קבוע נושאים חדשים כמו גם חוויות שנוספו לה.

(הורדה: שולחן עבודה מקוון ל- Mac בחנות האפליקציות Mac)

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi