הערה 5 כולל מסך מרובע HD מצוין בגודל 5.7 אינץ ‘, אשר התברר כמסכים הטובים ביותר בין כל הסמארטפונים. גם S6 Edge Plus של הערה 5 כולל גם מסך מצוין זה עם זאת עם מסך מעוגל כפול, מה שמביא את הביצועים של התראות קצה, אנשי קשר בקצה, כמו גם את אפליקציות Edge. תכונות אלה מסייעות לך חוויה מרובה משימות טובה בהרבה, עם זאת, למרבה הצער הן חסרות ב- Note 5 היקר.

סדרת Note משתמעת להציע לכם חוויה מרובת משימות מצוינת עם המסך הענק שלה כמו גם חומרה מעולה. ממש כאן הוא MOD שהוקם על ידי AndroidWizzard שמביא את ביצועי המסך Edge ל- Note 5 שלך, כדי להבטיח שייתכן שיהיה לך משימות ריבוי טובות בהרבה במכשיר שלך. מוד זה מאפשר לך לקבל אפליקציות Edge כמו גם ביצועי אנשי קשר בקצה כפי שהיית רואה ב- Galaxy S6 Edge Plus.

לאחר הפעלת תכונות מסך הקצה, היית רואה עסקה שאפשר למשוך אותה כדי לקבל גישה לתכונות שהוזכרו לעיל. נראה כי תכונות מסך קצה אחרות כמו התראות לא עובדות לחלוטין נכון לעכשיו, אתה יכול לפקוח עין על חוט ה- XDA המקושר בסוף המאמר הקצר כדי לעדכן את עצמך.

אזהרה: האם גיבוי את הקושחה הנוכחית שלך לפני שתתקין את ה- MOD הזה, אתה עלול להסתיים ב- Bootloop אם משהו ישתבש בסוף שלך.

דברים שתצטרך

סמסונג גלקסי מושרש הערה 5

ריפוי בהתאמה אישית כמו TWRP המותקן ב- Note 5 שלך

אתה צריך להשתמש ב- Deodexed Stock ROM

Edge featureforn5.zip

הַתקָנָה

הורד את נתוני ה- zip מהקישור המופיע לעיל.

העתק את נתוני ה- zip שהורדו למכשיר שלך.

אתחול הגאדג’ט שלך לריפוי על ידי החזקת Power + Volume Up + מקש הבית למשך מספר שניות. ו

לאחר ההתאוששות, בצע גיבוי של ROM הנוכחי, רק במצב כל דבר משתבש.

לאחר כל מה שגיבוי, חזור למסך התפריט הראשי של הריפוי המותאם אישית, כמו גם בחר הגדרת ZIP.

דפדף בנתוני ה- zip שהורדו כמו גם לוודא להתקנה.

הפעל מחדש את המכשיר שלך.

כעת היכנסו להגדרות, תוכלו לגלות את אפשרויות המסך החדש של Edge, אפשר זאת כמו גם ליהנות.

צילומי מסך

קבל תכונות מסך קצה ב- Note 5 שלך כדי לקבל ניסיון רב בהרבה משימות במכשיר שלך. הם מסייעים לך לפתוח במהירות יישום או שיחת טלפון ליצור קשר עם רק החלקה מקצה המסך וכן לבחור באפליקציה/ליצור קשר. השאר לנו כל סוג של חששות שיש לך בסעיף התגובות למטה.

חייבים לקרוא: מסך כמו גם מסך מגע – הבנת מפרט הסמארטפון

Leave A Comment

Recommended Posts

Apex Launcher 2.0 עבור אנדרואיד שוחרר; מביא אינטגרציה עם Apex Notifier כמו גם יותר

משגרי בתים מותאמים אישית מאפשרים לאנשים אנדרואיד להתאים אישית באמת את מסך הבית של המכשיר שלהם מעבר למלאי, כמו גם אם יש הרבה שם, רק המון נחשבים בין העילית ו אין זה דאגה שיש לחשוב על משגר Apex על חלק מאותה קבוצה, […]

ggdxi

להלן הדגמה מהירה של בדיוק כיצד פועלים תוספי Safari של iOS 8 [וידאו]

, הצגת iOS 8 במהלך ה- WWDC השנה מטופלת לחלוטין בכדי להתייחס מחדש להתלהבות של מעצבים ברחבי העולם. יתכן שזה לא התחבר לשינויים הרדיקליים שהוצגו כחלק מהמעבר מ- iOS 6 ל- iOS 7, אולם התכונות שנחשפו כמו גם שיפורים מייצגים שינוי גדול […]

ggdxi