מגיעים כי אפל כבר עובדת על עדכוני חומרה ותוכנה של Apple View, רק חודש לשחרור הגאדג’ט לביש. לכאורה, השדרוגים כוללים תכונות אבטחה, בריאות וכושר טובה יותר, ושלל שיפורי קישוריות כולל תמיכה במוצרי אפל הרבה יותר. על פי הדיווחים, החברה עובדת על SDK חדש – TVKIT – גם עבור Apple TV.

עוד לפני ש- Apple View עם Outment Os 1.0 עלתה למכירה, היה ברור כי הבישול הראשון של החברה אי פעם יקבל כמה עדכוני תוכנה וחומרה גדולים תוך שנה, די כמו להרכב האייפון. כעת, על פי מקורות שצוטטו על ידי 9TO5MAC, הפרטים מתחילים להיכנס לגבי מה שמאוהדי אפל יכולים לצפות מהגרסה הבאה, 1.1 או 2.0, OFIET OS.

עבור Apple Watch, ראשית ברשימת העדכונים היא אפליקציה למציאת תצוגה נחוצה בשם ‘מצא את השעון שלי’, שעדיין תסתמך על האייפון כדי לעזור למשתמש לאתר אותה. מהדו”ח עולה כי התצוגה “תשתמש באות האלחוטי שלה כדי לבסס את מיקומה ביחס לאייפון, ותוכל לחלופין להודיע ​​למשתמש אם האייפון יישאר מאחור שלא בכוונה.” ישנו גם דיבורים על כך שאפל מתנצלת על התצוגה לתמיכה בדור הבא של Apple TV, שם תצוגת Apple מיועדת לשמש כמכשיר קלט ראשי עבור התיבה.

העבודה מתבצעת גם בכדי לאפשר למפתחים לבנות אפליקציות מקוריות עבור השעון, בעוד שאפל עצמה עובדת על מתן תמיכה גם לבעיות פנים של צד שלישי, הכולל “ווידג’טים קטנים המציינת רמות פעילות, חיי סוללה, שעוני מעורר, לוח השנה הקרוב אירועים, והטמפרטורה הנוכחית ברבים מהפנים של אפל כללו את פרצופי השעון של Apple View. ”

ה- Apple TV הבא של Apple TV צפוי להיות מוכרז על יוני הקרוב, ויכול לתמוך בסירי, כמו בתמיכה נוספת לאפליקציות של צד שלישי. השמועה ‘TVKit’ תמוקד למפתחים לתמוך בהם בבניית אפליקציות לפלטפורמה. המקורות הוסיפו כי המכשירים החדשים ישתלבו גם עם ‘טלוויזיה בשידור חי’, שירות החלפת הכבלים הקרוב של אפל, ובעוד שהמהדורה הסופית תראה תיבה רזה בהרבה בהשוואה לזו הקיימת, אבות-טיפוס קיימים הנושאים תמיכה בטלוויזיה בשידור חי הם באופן משמעותי שמנמן.

יתכן שתרצה לבדוק:

iOS 9 להורדה בטא, תאריך שחרור, תכונות ועדכון שמועות

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך בכל העדכניים ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi