זה אולי נראה כאילו זה יהיה בתחילת בדיחה של אפריל טיפש, אבל התמונה לעיל מראה מחקר חמור בפעולה. [בן לאנג] היה לאחרונה הזדמנות לראיין את מנהל התוכנית שרוצה להפוך את ההולודק למציאות. המטרה הליבה של המחקר – שנקרא פרויקט הולודק – היא לפתח חוויית מציאות וירטואלית זולה מרובת השחקן מחוץ למעבדה. שמענו ספקולציות כי סוני ומיקרוסופט תשחררו את מערכות הגנריות הבאות שלהם בשנת 2013; אנחנו מעדיפים לחכות שזה יפגע בשוק.

[נתן בורבה] הוא מנהל התוכנית. זה חלק מאוניברסיטת דרום קליפורניה משחקים ומביא יחד תלמידים של מדיה אינטראקטיבית, אומנויות קולנוע, והנדסה. החומרה שחוקים על ידי כל שחקן מוצג בתחילת הסרטון לאחר ההפסקה. הרבה של רכיבים זמינים מסחרית (מחשב נייד Lenovo שחוקים תרמיל, בקרי פלייסטיישן, וכו ‘) אבל התצוגה stereoscopic אשר נותן כל עין שלה 90 מעלות תצוגה פותחה במיוחד עבור הפרויקט.

לאחר שראה את המשחק שניתנו מדה שאנחנו לא יכולים לעזור אבל לחשוב על משחק קצת minecraft עם הציוד הזה. אנחנו רק צריכים סוג כלשהו של הליכון Omni כיווני כי שטח סלון שלנו הוא מוגבל מאוד.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi