אם אתה מוכר מוצר או רק מראה את הפרויקט האחרון שלך, פטיפון צילום עושה יריות וידאו הרבה יותר קל. 360 ° פטיפונים מאפשרים לצופה לראות כל צד של האובייקט המצולם, בעוד המצלמה נשארת נעולה למטה. פטיפונים ממונעים זמינים כמוצרים מסחריים עולה בכל מקום מ 30 $ ל 150 $ בערך. במקום לפגוע במזומן, [nextunday] החליט ליצור פטיפון משלו באמצעות כמה חלקים שהיה על היד 3D הדפסה כל דבר אחר.

המנוע עבור פטיפון הגיע מנגנון הוצא של כונן DVD ישן. Arduino Pro מיני שולט במהירות של המנוע באמצעות שבב MX1508 H- גשר. כוח מגיע סוללה Li-ion 18650. כל הרכבה מסתובבת על הרכבה הראשי של מכשיר VCR.

לפני שאתה קופץ על ההערות, כן, ראשי VCR יש מנועים. עם זאת, הם בדרך כלל מנועים ללא מברשת מדורגים 1,800 סל”ד. הפעלת מנוע כזה במהירות נמוכה פירושו אחיד מחדש את הסלילים. במקרה זה, באמצעות מנוע DC וכונן הילוך היה אפשרות קלה יותר.

[Nextunday] 3D מודפס את בסיס פטיפון ואת הר. ההר משתמש בהסדר מגנט שמקל על החלף בין פעולה חופשית או מונעת חגורה. הפטיפון עצמו הוא הכוכנן, עם 3D מודפס קצוות.

לחץ באמצעות הפסקה כדי לראות את כל הסרטון.

פטיפונים הם לא רק תקציב נמוך אביזרים וידאו שכיסה. בדוק את המחוון מצלמה זו, וזה בלנדר מבוקרת המצלמה.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi