אם אתה רוצה לבדוק את הבית שלך עבור דליפות אוויר חם, לצלם את החם החם מתלה של ציוד, או פשוט לרדוף את החיה המסוכנת ביותר, [ארני], עם ג’ונגלים של מרכז אמריקה, מצלמת הדמיה תרמית היא חבר שלך. אלה גאדג ‘טים בדרך כלל הוצאה כמה אלפי דולרים, אבל הצוות מאחורי המצלמה תרמית MU הצליח לקבל את העלות עד $ 300.

המושג הבסיסי מאחורי המצלמה תרמית MU הוא שכבת את התפוקה של thermopile אינפרא אדום – ביסודו של דבר, מצלמה אינפרא אדום – על גבי הזנת וידאו של מצלמה הטלפון החכם. זוהי גישה שראינו לפני ומשהו שהיה אפילו הפך לתוך kickstarter מוצלח. אלה גלגולים קודמים שחוו החלטה נוראה; רק 16 × 4 פיקסלים עבור המצלמה אינפרא אדום. מצלמה תרמית MU, לעומת זאת, יש 160 × 120 פיקסלים של רזולוציה. זוהי רזולוציה בדיוק כמו זה $ 2500 fluke מצלמה IR. לאחר הקמפיין של אינדיגוגו נגמר, המצלמה מו תגיע בסופו של דבר עבור $ 325.

אין לנו שום מושג בדיוק איך האנשים מאחורי המצלמה מו היו מסוגלים לייצר הדמיה תרמית עם רזולוציה יוצאת דופן בשלב זה נקודת זו. החדשות הגדולות היא הצוות יהיה פתוח המקור המצלמה מו לאחר ריצה Indiegogo שלהם נגמר. W’e’d רוצה לראות את המסמכים האלה עכשיו, אם רק כדי להבין בדיוק איך אלף דולר של חיישן אינפרא אדום הוא דחוס לתוך 300 $ התקן.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi