הוא הכפתור הפשוט ביותר ללחוץ על סמארטפון. בדרך כלל זה מכניס להגדרה מעשית בסמארטפון שלך כדי להבטיח שתוכל לקום במהירות את הסמארטפון שלך בעת הצורך. למרות שמדובר בכפתור פשוט כמו גם מעשי ללחוץ על הביצועים שלו מוגבל לנעילה כמו גם לבטל את נעילת הגאדג’ט שלך או להפעלת/כבשה את הטלפון החכם בקושחת המניות. עם זאת שימוש בתפריט ההפעלה המתקדם Mod, אתה עשוי להוסיף אפשרויות רבות לתפריט הכוח שלך.

יתכן ששימוש ב- ROM בהתאמה אישית בגאדג’ט שלך, כמו גם נהנית מהביצועים הממושכים באמצעות כפתור ההפעלה שלך. MOD זה על ידי חבר בכיר ב- XDA, Rajeev, מאפשר לך להוסיף אפשרויות נוספות לתפריט הכוח שלך בקושחה מושרשת במלאי. תפריט הכוח הקודם שלך מוחלף בתפריט מתקבל יותר שיש בו הרבה יותר אפשרויות מאשר למניות שלך. להלן רישום הבחירות שיש לך רק עם לחיצה ארוכה של כפתור ההפעלה שלך.

תכונות

לְאַתחֵל

אתחל מחדש להתאוששות

אתחול מחדש מהיר

מטען אתחול

מצב בטוח

שירותים טלאים (Superuser Mod)

תיקון באגים פעיל ברדיו נייד

נושא התמיכה בסמל תפריט חשמל

צילומי מסך

איך להתקין

עקוב אחר מדריך זה להגדרת תפריט חשמל מתקדם ב- Sony Xperia Z2/Z3/Z3C שלך.

דברים שתצטרך

Xperia Z2/Z3/Z3C Lollipop 200/232/236 קושחה

DeoDexed ROM במכשיר שלך

יש להתקין ריפוי מותאם אישית כמו TWRP במכשיר שלך

תפריט חשמל מתקדם mod | Mod_by_rajeev_deodex.zip

שלבים לעקוב

הורד את Mod תפריט החשמל המתקדם מהקישור המסופק לעיל.

זה יוריד קובץ zip, העתיק נתוני zip זה למכשיר שלך.

עכשיו אתגול הגאדג’ט שלך למצב שחזור.

לאחר ההתאוששות, בצע גיבוי של ROM הנוכחי תוך שימוש בבחירת הגיבוי בהתאוששות, רק במצב כל דבר משתבש או שאתה רוצה להחזיר להגדרות הקודמות שלך.

כעת, בחר הגדר בחירה בריפוי המותאם אישית כמו גם לחפש את ה- zip שהורדת, ואז אמת להגדיר אותו במכשיר שלך.

אתחל מחדש כמו גם ליהנות!

התקן את תפריט ההפעלה המתקדם בגאדג’ט Xperia שלך, כמו גם לאתחל במהירות את הגאדג’ט שלך במצבים שונים. כמו כן, צלם צילומי מסך בגאדג’ט שלך תוך שימוש בתפריט הכוח המתקדם הזה. זהו חובה אם אתה משתמש ב- ROM מושרש של מניות במכשיר ה- Xperia שלך.

השאר לנו את השאלות שלך בקטע התגובות למטה, נשמח לסייע לך.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi