המוח שלך באמת מתפוצץ אם אתה לוקח את הזמן לקחת צעד אחורה כמו גם לחשוב על כמה מהקשיים הטכניים כמו גם מכשולים שאנשים פרטיים כמו גם עסקים נפטרת מהם ליצור מוצרים מתקדמים כמו גם אביזרים.

אתה יכול לזכור שרק בחודש שעבר, מעצב ידוע נרחב ניק לי הקניט עבודת חומרת DIY שעטפה אייפון במצב פרוץ יחד שאיפשר לגאדג’ט לאתחול כפול לאנדרואיד. זה מצוין שהרבה מאוד היה, עם זאת, מתקדם בפיתוחו זה לא היה. כעת, עסק סיני היימוואן לקח דברים שאדם צועד בנוסף על ידי שחרור המצב של Mesuit שבעצם עושה בדיוק את אותו הדבר בדיוק על ידי לי.

אם ניקח צעד אחורה לניסיון של ניק לי להפריה ביתי, אנו מגלים את עצמנו בודקים מצב ביתי שהכיל כרטיס מעגל סגור עם גרסה מותאמת אישית של Android 6.0 Marshmallow עליו. מעגלים אלה כמו גם יישום תוכנה הבסיסי שולבו אז באפליקציית iOS בהתאמה אישית הפועלת באייפון שאפשרה לאדם לאתחל למרשמלו אנדרואיד, האם הם רוצים לעשות זאת. האפשרות של היימוואן היא די זהה, כאשר ה- Mesuit המורכב מחומרה מיוחדת שמריץ גרסה בעלת עור Mesuit בהתאמה אישית של אנדרואיד.

בדומה לפיתרון הבודד של לי, גם מצב Mesuit כולל גם אפליקציית iOS מסורה שעובדת בשילוב עם החומרה כדי להעלות את אנדרואיד כמו גם לרוץ באייפון.

בניגוד לפרויקט של לי, גם ה- Mesuit עובר צעד אחד בנוסף על ידי משלוח עם סוללה מובנית חיצונית המוצעת ב -1,700 (עבור 6/6s) או 2,500mAh (עבור 6 פלוס/6s פלוס) עם אחסון נוסף של 16 ג’יגה-בייט. נראה כי הפעלת אנדרואיד בגאדג’ט iOS היא רעבה כוח ספציפית, מה שהופך את הסוללה המובנית לאל ששלח.

יתכן שהפיתוח של לי היה הישג של גאונות טכנית, כמו גם הפך אפילו להרבה יותר מצוין מהאמת שהוא נעשה בבית על משאבים מוגבלים, אולם Mesuit הוא תעשייה שתוצעת עם חברה בת עסקית בסביבות ציון 150 הדולר בסין לאייפון 6/6s וכן לאייפון 6 פלוס/6S פלוס. אין עדיין מילה מתי תוצע בארצות הברית.

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

הורד והגדר פוקימון בחר iOS / אנדרואיד בכל סוג של אזור אידיאלי עכשיו, הנה איך

מצב אייפון זה נוצר על ידי אדוארד סנודן, מגלה גאדג’ט לא רצוי להשיג גישה לניסיונות

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi