נשים כמו גם רבותיי! אנו מציגים בפניכם: חזיית הציפורים המוטרדת המכונה גם B ** BS.

Angry Birds, שהוקמה על ידי Rovio Mobile, היא סדרה בולטת של משחקי וידאו מבוססי פאזל הכוללים זריקת ציפורים קצת נסערות על חזירים שובבים מכניסים תצורות שונות ברמות שונות. המשחק הראשון מאוד, שכותרתו פשוט ציפורים, שוחרר בחנות האפליקציות בשנת 2009. היום, זהו המשחק הבולט ביותר בכל מכשיר iOS, כלומר האייפון, אייפד כמו גם iPod Touch.

הסדרה הורחבה אז עם משחקים כמו ציפורים נסערות: עונות כמו גם ציפורים נסערות: ריו. בימינו ניתן לבלום את הציפורים מהרבה פלטפורמות שונות: iOS, אנדרואיד, Windows Phone 7, Symbian^3, PS3/PSP, Windows, Mac, Google Chrome והיום: מ- Br ** של נקבה!

אוקיי, יתכן שלא תוכל באמת לשלוח את הציפורים האלה שטסו לאוויר עם מה שאנחנו מציגים היום, עם זאת היינו צריכים מעבר לסיפור של היום, ובכן, זה מה שאנחנו תלויים עליו (משחק מילים מיועד).

כפי שאתה יכול לראות בתמונה למעלה, הם הותאמו על ידי Sceeneshoes על אטסי, כמו גם הם כוללים את אחד מאותם חזירים רעים וידידותיים לסביבה כגביע השמאלי כמו גם הציפור האדומה המפורסמת עבור הספל האידיאלי ו

זה עולה בסך 35 $ במחיר סביר, כמו גם מוצע מגדלים 34A ל- 38DD, כך שתוכלו להיות בטוחים לגלות את הגודל האידיאלי עבור Le Woo-Woos.

זה לא מורשה רשמית על ידי מעצבי ציפורים נסערות, ולכן יש אפשרויות שהגדולים התחתונים המותאמים אלו ייפסקו בקרוב למכור.

Sceeneshoes מציע גם מוצרים מרתקים אחרים כמו נעלי פוקבול, נעלי מריו ולואיג’י, בין היתר. דברים נהדרים!

אם אין לך סוג של אחד שינה לו, מדוע לא לקבל אחד לעצמך? אתה תמיד יכול להשתמש בו כקלח!

(דרך Tuaw)

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

סגנון רשמי של ציפורים נסערות עבור Windows 7 המוצע להורדה!

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר או להצטרף לדף המעריצים שלנו בפייסבוק כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל כמו גם אפל.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi