יכולים לרוב להיות כאב אמיתי, במיוחד כאשר הם עושים דברים מוזרים למשהו שאתה סומך עליו, כמו סמארטפון. אפל סבלה עם הרבה יותר מחלקו ההוגן של באגים מוזרים במערכת ההפעלה שלה לאייפון, iOS, עם הרבה מהרבה יותר מביכים הנוגעים לשעון וחוסר היכולת שלה למקם יפה במהלך עונת שינוי השעון. עכשיו נראה באג חדש שהוא גורם לצער כלשהו, ​​והפעם הוא מונע מחלק מהמשתמשים לראות אחוזי סוללה עדכניים.

ככל הנראה משפיעים על ה- iPhone 6s ו- iPhone 6s Plus, חלק מהמשתמשים במכשירים מדווחים כי האחוזים הנתון במכשירים שלהם לא מתעדכנים נכון, מה שמצביע על כך שהם לא יודעים כמה מיץ נותר להם, וזה רע, אפילו עם הגדול יותר סוללה באייפון 6S פלוס.

הבעיה, כפי שמודגשת על ידי רשומה באתר התמיכה של אפל, מתייחסת לשעון האייפון ומחמירה על ידי משתמשים אשר צועדים בין אזורי זמן רבים או מגדירים את הזמן של האייפון שלהם באופן ידני. אנחנו לא ממש מבינים מדוע בשלב זה, אבל דברים זרים קרה, במיוחד עם הבלגן iOS יכול להכניס את עצמו כשמתבקש לשנות את הזמן!

התיקון, לפחות עד שאפל תפתור את הבעיה במהדורה הקרובה של iOS, הוא לאתחל מחדש את הטלפון שלך ואז לקבוע iOS את השעה באופן אוטומטי על ידי כותרת להגדרות> כללי> תאריך ושעה ובחירת האפשרות הרלוונטית.

לא נתקלנו בבעיה הספציפית הזו בעצמנו מכיוון שכבר יש לנו מכשירי iOS שלנו לעדכן את זמנם באופן אוטומטי ולא משנים אזורי זמן לעיתים קרובות מאוד, אך הקילומטראז ‘שלך עשוי ללא ספק להשתנות.

שחרור ה- iOS 9.3 Beta 1 של אפל כבר יוצא, אך יתכן שבטא מאוחר יותר או גרסת המשלוח יכללו תיקון לבעיה זו. אפל מודעת לבאג, ולכן כולנו רק נצטרך לחכות בסבלנות לתיקון. רק וודא שאתה שומר על האייפון שלך טעון במלואו בזמן שאתה מחכה.

(מקור: אפל)

יתכן שתרצה לבדוק:

כיצד להכריח את חנות האפליקציות של iOS ב- iPhone או iPad

iOS 9.3 הפגנת Jailbreak בווידיאו

iOS 9.2 / 9.1 עדכון סטטוס Jailbreak

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi