, זה תמיד נהדר לראות תכונה נהדרת מפלטפורמה אחת משוכפלת על השנייה, גם אם זה דרך אפליקציה של צד שלישי ו יישום המגע המסייע של אפל ב- iOS הוא תוספת נפלאה, המאפשרת שליטה על מספר תחומים במערכת ההפעלה ללא לחיצה על כפתור, המופעלת דרך כפתור צף על המסך שיכול להעלות שורה של אפשרויות בעת לחיצה על כך. מגמה דומה תופסת מהר מאוד גם על אנדרואיד, ומופעלת אפילו יותר באמצעות הזמינות הציבורית של ספריות בולטות.

עבור הלא-יזומים, בולט הוא מושג חדש לסמארטפונים וטאבלטים מבוססי אנדרואיד המאפשרים למפתח “לצוף” אפליקציה מסוימת על כל האחרים, ומבטיחים שתהיה לך גישה מוכנה לאותה מסוימת בכל פעם שאתה צריך. בדרך כלל זה אותו קונספט שתמצאו בהילה/העוגה של אנדרואיד פרנואידית, אך עם הרבה יותר גיוון מבחינת אפשרויות ותכונות זמינות. על סמך אותו קונספט מגיע “מגע צף”, המשתמש בספריות בולטות ומשלב את המגע המסייע מ- iOS לעוגה נהדרת על המסך לאנדרואיד מלא באפשרויות הניתנות להתאמה אישית.

בעיקרון, זה כפתור שמרחף על המסך של אנדרואיד שלך ומעל אפליקציות אחרות, ומאפשר לך להעלות קבוצה בצורת עוגה של קיצורי דרך וקיצורי קיצורי אפליקציות לבחירתך. אתה יכול להגדיר משחקים מהירים, אפליקציות אהובות ושלל אזורים אחרים במכשיר שלך מבלי לנווט בתפריטים או לצאת מהאפליקציה שאתה עובד בו כרגע. מה שכן, ניתן להתאים את העוגה עצמה הרבה, לשנות את הצבעים והסגנון וכמעט כל הפריסה.

רשימת התכונות הרשמית כוללת:

זיכרון ברור

כפתור חזרה/בית (זקוק לשורש)

לטובת אפליקציות

אפליקציות אחרונות

מתגי מערכת

בהירות מסך

מצב טבעת

בלוטות

וויי – פיי

ג’י.פי. אס

APN (רשת סלולרית)

רוֹטַציָה

פנס

מצב טיסה

ראוי לציין כי מגע צף, אם מותקן, לא ניתן להסיר את ההתקנה כמו כל אפליקציה אחרת. האפליקציה מחייבת הרשאות ניהול המכשירים לתפקד כראוי, ומכאן שאם תבחר הסרת ההתקנה, שצריך לבטל תחילה לבטל. זה גם מביא את השאלה עד כמה אתה יכול להיות תלוי באפליקציה כמו זו, בהתחשב בכך שאתה נותן זכויות גישה מלאות לכל נתוני האנדרואיד שלך למגע צף. באופן כללי, האפליקציה קיבלה ביקורות חיוביות, והיא חייבת להיות בטוחה, אבל היי, אם אתה הטיפוס הזהיר, אל תגיד שלא התריענו עליך.

מגע צף זמין בחנות Google Play בחינם, ומחייב אנדרואיד 2.3 ומעלה לעבודה. כמו כן, תן לגעת לאנדרואיד צילום, שמביא גם מגע מסייע לאנדרואיד אך חסר תכונות מסוימות, עדיין, זה עושה הרבה עבודה.

(הורדה: מגע צף לאנדרואיד בחנות Play)

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של Android שלנו כדי לחקור הרבה יותר אפליקציות עבור מכשיר אנדרואיד שלך.

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi