חנות Google Play ארוז היטב עם חבילות אייקונים רבות. כמה מהם פופולריים ביותר, חלקם חדשים. ישנן מספר חבילות אייקונים הטובות ביותר שמכסות את כל סמלי הסגנון של כל סמלי האפליקציות. להלן כמה חבילות אייקונים בולטות באמת של מעצבים מפורסמים. בדוק את העמידה ב -4 חבילות אייקונים בולטות כדי להתאים אישית את מכשיר הטלפון או הטאבלט של אנדרואיד.

אטרן – חבילת אייקונים

Atran, מאת Vertumus, הוא אחת מחבילות האייקונים הבולטות בחנות Play. זוהי חבילת אייקונים עגולה עם צל פנימי כמו גם מרקם וינטג ‘. בחבילה יש הרבה יותר מ- 4000 אייקונים באיכות הגבוהה ביותר שמתוכם המון סמלים חלופיים. גם החבילה משתמשת ב -30 טפטים מבוססי ענן מבוססי ענן שניתן לשמור על המכשיר שלך. כמה מאפיינים אחרים של חבילת אייקונים זו הם – סמלים לתיקיות, תמיכה בטפטים מקוונים של Muzei, אייקון הסתרת לאייקונים שלא היו בעלי תאי, עובד עם יוניקון כמו גם xgel החלק הטוב ביותר? עדכונים שגרתיים שגרתיים!

[googleplay url = “”/]
תופס

Graby היא חבילת אייקונים בסגנון Miui 8 עם רקע שיפוע. יש לו הרבה יותר מ- 1800 סמלים כמו גם הרבה טפטים באיכות העליונה המוחזקים בענן שניתן לשמור במכשיר שלך. תכונות אחרות כוללות תמיכה בטפטים מקוונים של Muzei וכן תמיכה באייקון לוח שנה דינאמי.

[googleplay url = “”/]
ALOS – חבילת אייקונים

ALOS הוא עוד אחת מחבילות האייקונים הבולטות הנמצאות בשימוש בדרך כלל. זה מועדף זמן רב שלי. בעולם של חבילות אייקונים חדשניות כמו גם מורכבות, ALOS היא חבילת אייקונים רגילה כמו גם בסיסית. האיקונוגרפיה של חבילה זו היא שילוב של צבעי מלאי שטוחים כמו גם מלאי. כל אייקון הוא בעל צורה מרובעת עם קצוות מעוגלים כמו גם צבעי מלאי ספורט, בזכותם, הסמלים נראים דומים למלאי, ובכל זאת מספקים תחושה שונה בגלל צורתם.

קרא גם: התקן את משגר הפיקסלים עם Google Now Page בכל סוג של אנדרואיד

ל- ALOS יש הרבה יותר מ -4000 אייקונים כמו גם 30 טפטים HD. כמו כן, יש לו תמיכה מלאה של Muzei, תמיכה בלוח שנה דינאמי, אייקון הסתיר לאייקונים לא בעלי תאים וכו ‘.

מכיוון שהחבילה מגיעה מ- Vertumus, תוכלו לצפות לתמיכה נהדרת כמו גם לעדכונים שגרתיים.

[googleplay url = “”/]
פאי פיקסל כהה

Dark Pixel היא חבילת אייקונים פנטסטית שלוקחת את רעיון אייקון הפיקסלים כמו גם הופכת אותה לגרסה כהה יותר. חבילת האייקונים כוללת הרבה יותר מ- 3100 סמלים באיכות העליונה כמו גם טפטים של 26 פיקסלים HD. כמה מאפיינים אחרים של החבילה כוללים – אייקון הסתרת סמלים שאינם נושאים, סמלי לוח שנה דינמיים, עדכונים רגילים וכו ‘.

[googleplay url = “”/]
נסה את חבילות האייקונים הבולטות לגאדג’טים של אנדרואיד מלמעלה, כמו גם לא מצליחים לזכור לשתף את השקפותיך כמו גם המלצות בתיבת התגובות למטה.

אתה יכול להיות כמו:

1000+ טפטים מלאי HD מלאים (1080 x 1920 px) עבור אנדרואיד

חמש חבילות האייקון המובילות שלי בכל הזמנים

4 חבילות אייקון עגולות טובות ביותר שאתה צריך לנסות

4 חבילות אייקונים מדהימות שתאהבו [#14]

4 חבילות אייקונים מדהימות שתאהבו [#17]

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi