משהו אומר לי שהשבועות הקרובים המובילים ככל שאירוע הצהרת ה- iPad 3 יהיה מלא תמונות שעפות ברשת שמקורות המצב הם אלמנטים מ האייפד הצפוי בשקיקה 3. זה תמיד גורם לי לשאול מי המקורות הללו באמת, עם זאת מנקודת מבט היסטורית; בדרך כלל נראה שיש להם אחוזי הצלחה גבוהים למדי. הבוקר ראינו כמה תמונות שמגיעות מ- Micgadget, שהראו השוואה בין הפגזים האחוריים החיצוניים של ה- iPad 2 כמו גם את ה- iPad 3 בקרוב, שבסיכום, הראו גורם מסוג עבה יותר, בנוסף לגדול יותר צמצם למצלמה האחורית, שעלול להצביע על הצעה משופרת של 8 מגה-פיקסל.

אותו דוח בדיוק העלה השערה כי הלוח בחזית הגאדג’ט יהיה דק יותר מאשר ה- iPad 2, אולם ללא תמונות שמרחפות סביב כדי לאמת או לדחות זאת, מכיוון שהוא עשוי להניח לשום דבר עם השערה טהורה ככל שיהיה. עם זאת, מידע חדש מאתר Apple.Pro מצביע על פוסט על המקבילה הסינית לטוויטר, סינא ווייבו, שם פורסמה תמונה שהיא ככל הנראה מהזכוכית הקדמית כמו גם דיגיטציה מהדור הבא של ה- iPad.

זה תמיד מדהים אותי שאפשר להגיש תחזיות הסרת כאלה כמו גם מסקנות מדויקות שנמצאות ממה שנראה כחבילה מטושטשת של צלופן, אולם הדיווחים מצביעים על כך שהמסך נראה די דומה לזה שהתגלה באייפד 2 עם הארוך כבל חיבור הסרט הוא ההבדל. המסך נראה כאילו הוא כולל את אותו כפתור בית מעוגל מדויק בדיוק שראינו בכל האייפון, כמו גם גאדג’טים של אייפד עד כה בנוסף לצמצמים בראש הלוח כדי הביתה קדימה העוסקת עם FaceTime Cam בנוסף לחיישן האור הסביבה.

הדליפה של הזכוכית הקדמית הזו יחד עם שאר האלמנטים המכריעים כמו הקליפה האחורית, לוח ההיגיון הפנימי כמו גם התצוגה המאומתת עם רזולוציה גבוהה עם זאת; העולם ראה די מה ה- iPad 3 ייתן את הטבלה מבחינת העיצוב. כל מה שאנחנו דרישה כעת הוא דליפת הסוללה כמו גם המצלמות הקדמיות כמו גם המצלמות האחוריות, כמו גם לא תהיה לנו דרישה להתכוונן לאירוע המדיה הצפוי ב- 7 במרץ.

(דרך מקרומורים)

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi