עדכון חדש של אנדרואיד 2.1 עבור Nexus One הודלף. בהשוואה לבניית ה- ERE36B האחרונה שהודלפה, הגרעין והרדיו נותרו זהים, בעוד שיש כמה שינויים חדשים במערכת/מסגרת/*, מערכת/אפליקציה/*. APK ו- OTACERTS.ZIP. גרסת הגרעין עבור ROM זה היא 2.6.29-011117-G4BC62C2 Android-Build@APA26 #1 ואילו גרסת הבסיס היא 32.26.00.24U_4.04.00.03_2.

אם קיווים לנגן פלאש בבנייה זו, תתאכזב מכיוון שהפלאש לא נכלל בבנייה זו. אם אתה רוצה פלאש, ה- HTC Desire Desire Rom עבור Nexus One הוא הדרך ללכת. נגן פלאש 10.1 לאנדרואיד אמור לצאת רשמית מתישהו השנה.

ניסיתי את ה- ROM הזה ב- Nexus One שלי ומצאתי כמה שיפורים בביצועים, אך לא בהרבה. נוהל ההתקנה קל וישר קדימה. כל שעליך לעשות הוא לעבור לפורומים של Modaco כדי להוריד עדכון זה ולהתקין אותו על ידי ביצוע הצעדים המפורסמים כאן. הצעדים שפורסמו מיועדים לעדכון ERE27 אך הם צריכים להיות חלים גם על כל עדכון חדש אחר.

ספר לנו כיצד עבר העדכון עבורך בקטע התגובות למטה.

יתכן שתרצה לבדוק:

כיצד לתקן גיליון 3G ב- Nexus One

כיצד לאפשר קשירה ל- Nexus One

כיצד לשרש את Google Nexus One ב- Android 2.1

כיצד לפתוח את Google Nexus One Bootloader

אפשר MultiTouch בדפדפן האינטרנט של Nexus One

אתה יכול לעקוב אחרי בטוויטר או להצטרף לדף המעריצים שלנו בפייסבוק כדי לעדכן את עצמך בכל העדכניים ביותר מטלפוני אנדרואיד.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi