ואילו מאי ראה את עלות המניה של אפל יורדת 9% מהגובה של כל הזמנים של 156.10 דולר, אנליסט וול סטריט בריאן ווייט עדיין מאמין שזה מייצג “ובכל זאת אחד מהם אחד הזדמנות רכישה רבה יותר “עם אנליסטים כמו גם משקיעים שהפכו את העניין שלהם לשחרורו של אייפון 8 ללא הודעה מוקדמת, אולם בדרך כלל הדליף את אייפון 8.

הטלפון החדש צפוי להופיע לראשונה בספטמבר, וייתכן שהטלפון החדש עשוי לראות מספרי מכירות ענקיים עבור אפל.

מקרומורים שידרו את היד על פתק של ווייט בו הוא קובע כי הוא מאמין שאפל היא עדיין מניה מוערכת, כמו גם שהאייפון 8 עשוי לייצג הזדמנות השקעה נהדרת.

לדעתנו, התוצאות הרבעוניות של אפל יהיו פחות חיוניות בקיץ זה מכיוון שהמשקיעים מתמקדים באייפון 8 בסתיו הקרוב, יחד עם יוזמת הפצת המימון המוגברת של החברה, הערכת שווי מדוכאת כמו גם פיתוחים חדשים כפי שהוצגו ב- WWDC. אנו עדיין מאמינים שאפל נשארת בין המניות המוערכות ביותר בעולם.

המרתק ביותר הוא המקום בו ווייט רואה את המניות של אפל שהולכות בעתיד. האנליסט הוסיף כי שחרור ה- iPhone הקרוב מייצג אפשרות יוצאת מן הכלל של אפל להגיע ליעד העלות שלו בסך 202 דולר במהלך 12 החודשים הקרובים. אם זה היה מתרחש זה אומר שאפל הייתה מוערכת כעסק של טריליון דולר על בסיס שווי שוק.

שווי השוק הנוכחי של אפל הוא כ- 737 מיליארד דולר, שאסור לרחרח בהם.

בדומה לתהליך התחתון באפל במהלך קיץ 2013 שהסיע עצרת חזקה לאביב 2015, אנו מאמינים שהתחתית במלאי במהלך מאי 2016 כמו גם מחזור האייפון הקרוב מקים את אפל כדי להגיע ליעד העלות שלנו בסך 202 דולר במהלך 12 החודשים הבאים.

אמנם כל זה נראה פנטסטי עבור המשקיעים, אך לאפל עדיין יש שיטה מסוימת לפני שעתיד פוטנציאלי זה יכול לצאת לפועל – AAPL נסגרה ביום חמישי במחיר של 142.73 דולר.

(מקור: מקרומורים)

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

מחיר סמארטפון אדום מימן אחד, תאריך שחרור כמו גם תכונות שהוכרזו

תכונות PS5, תאריך השחרור הצפוי שמועות מתי שוב

כיצד להוריד את iOS 11 בטא ל- iOS 10.3.2 / 10.3.3 [הדרכה]

הורד: iOS 11 Beta 2 15A5304J עדכון 1 קישורי IPSW לאייפון, iPad, iPod touch שוחרר

הורד את iOS 11 Beta 2 & הגדר באייפון 7, 7 פלוס, 6S, 6, SE, 5S, iPad, iPod [הדרכה]

Jailbreak iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 לאייפון וכן ל- iPad [עדכון התנאים האחרון]

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi