בחירת פלטפורמה אחת על פני השנייה לא בהכרח מצביעה על כך ש- iOS לא יכול לגלות מתכונות אנדרואיד מסוימות כמו גם להפך. אנדרואיד Lollipop למשל, מציגה פונקציה שימושית במיוחד בשם ‘הפרעות’, וזה משהו ש- iOS לא נהנה ממנו עד שה- Stunden Godify פגע בחנות Cydia לגאדג’טים שבור כלא ממש לאחרונה.

הפרעות הן למעשה חלק ממערכת ההודעות המחודשת החדשה של אנדרואיד שנשלחת עם סוכרייה על מקל. זה כולל מצבים שונים כמו גם בדרך כלל מאפשר להגדיר כללים להתראות נכנסות על סמך איזה מצב פעיל כרגע. האמינו ל- iOS ‘אל תפריע’ עם זאת קצת יותר מתקדם וגם עם קצת יותר גמישות. Stunden לא משכפל בדיוק את תכונת ההפרעות של אנדרואיד, אולם הוא מספק טכניקה מהירה ומעשית במיוחד של גישה ללידת iOS אינן מפריעות לפונקציונליות.

כפי שאתה יכול לראות מהממשק, Stunden מופעל באמצעות מחווה מפעילה כמו גם מספקת משטח משתמש מסוגנן ככל שיהיה פשוט כדי לקבל גישה במהירות לנפח המערכת, אל תפריע להגדרות, כמו גם גישה מהירה להשיג כדי לעבור כדי להחלף להפעיל או לכבות. זה גם מספק טכניקה לבחירה אם לא להפריע חייבת להיות פעילה ללא הגבלת זמן או שמא זמן מוגדר מסוים חייב להיות במיקום לפני שהוא מכבה את עצמו.

בנוסף לחיבור ישירות להגדרות אל תפריעו של iOS, Stunden כולל גם לוח הגדרות משלו הנגיש באמצעות אפליקציית ההגדרות המקוריות. הגדרות כמו סגנון ספירה לאחור, מראה, תוך הצעת אפשרויות של משטח משתמש אפל או קליל, כמו גם האם יש להפעיל או לכבות את האנימציות.

Stunden הוא צרור תעשייתי המוצע כרכישה של $ 1.00 עם מאגר Modmyi המוגדר כברירת מחדל ב- Cydia. השינוי עצמו זקוק לגאדג’ט שבור כלא המריץ iOS 8.0 עם iOS 8.4 וכן יש לו תלות בצרור המפעיל של ראיין פטריץ ‘, אשר גם יותקן דרישה.

אם עדיין לא שבור כלא, אתה יכול לגלות את ההוראות בדיוק כיצד לבצע Jailbreak iOS 8.4 תוך שימוש ב- Taig כאן:

Jailbreak iOS 8.4 תוך שימוש ב- Taig v2.4 באייפון, iPad [הדרכה כיצד לבצע] (Windows)

כיצד ל- Jailbreak iOS 8.4 עם Taig ב- Mac OS X (Mac)

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

Jailbreak iOS 8.4 עם Taig / PP באייפון 6, 6 פלוס, 5S, הרבה יותר [עודכן]

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של ה- iPhone שלנו ואת גלריית האפליקציות של iPad כדי לבדוק הרבה יותר אפליקציות עבור ה- iPhone שלך ​​כמו גם ל- iPad.

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi