אתה מבין את שעון האייפון שאתה תלוי בו כדי להעלות אותך בבוקר, או אומר לך מתי ארוחת הערב מוכנה? על פי צוות הנשיאות של קניה ווסט, סביר להניח שאתה לא צריך לסמוך עליו. ראה, זה “פגום להפליא”. לא שמעת?

האנקדוטה ההומוריסטית הגיעה לאחר שהקבוצה של ווסט הפילה את עצמה במים חמים לאחר שהצליחה להגיש את פתק הקמפיין הנשיאותי שלו מאוחר. רק 14 שניות מאוחרות, אולם עדיין, זה היה מחוץ לשעה 17:00. חלון שלכל המועמדים נאמר שהם צריכים להיפגש. הצוות של ווסט לא עשה זאת.

כאשר חולק ה- Milwaukee Journal Sentinel, זה הוביל אז לכל סוג ההצהרות השונות – החל מהאמת שאולי 17:00. לא באמת מצביע על 5 בערב.

“ההסדר הסטטוטורי אינו מבדיל בין דקות כמו גם שניות”, נאמר עורך הדין מייקל קורן מהאביב ידידותי לסביבה בהגשה. “עבור המתבונן הטיפוסי, שהופיע לפני השעה 5:01 בערב. מופיע ‘לא מאוחר יותר’ מאשר 17:00.

גם לא חומר שומר על גישה זו, עורכי דין לא הסכימו עם הווידיאו המציג את צירו של ווסט שנכנס לבניין ההצבעה לאחר שהקיצוץ כבר היה גם כן. סרטון זה לא מציין דבר, ככל הנראה, מכיוון שהוא צולם תוך שימוש באייפון. כמו גם כולנו מבינים כי מכשירי אייפון לא יכולים לשמור על זמן.

קורן מבטל סרטון כמו גם ציוץ על ידי כתב WISN-TV (ערוץ 12) שרוהלנד כמו גם עוזרה נכנס לבניין 18 שניות אחרי השעה 17:00. כמו כן, קראן אתגר סרטון של צוות חגיגה דמוקרטי שהציע שהם יופיעו בערך 20 שניות לאחר המועד האחרון.

הסרטון הזה, אמר קורן, השתמש בשעון אייפון כדי לעקוב אחר הכניסה של רוהלנד. קורן הצהיר שעונים כאלה פגומים באופן ידוע לשמצה.

סצינות מדהימות! עכשיו זה על שישה אנשים בפאנל כדי לבדוק אם ווסט יאפשר לקמפיין.

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

הורד את קישורי IOS 14 Beta 1 IPSW וכן מוגדר ב- iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, Plus, 6S, iPad, iPod [הדרכה]

iOS 14 Beta 4 הורד תאריך שחרור: הנה מתי לצפות

הורד: iOS 14 Beta 4 קישורי IPSW, iPados 14 Beta 4 פורסם

IOS 14 BETA 4 OTA פרופיל נתוני הורדת שוחרר ללא חשבון DEV, הנה בדיוק איך להשיג את זה

Jailbreak iOS 13.6 תוך שימוש ב- Checkra1n, הנה בדיוק איך [הדרכת וידאו]

Jailbreak iOS 13.5 ב- iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, הרבה יותר משתמש ב- UNC0ver 5.0.0 [הדרכה]

הורד: iOS 13.6 קישורי IPSW הסופיים, עדכון OTA שוחרר לאייפון וכן ל- iPad

Jailbreak iOS 13.5 ללא מחשב או ללא, הנה איך

אפל ליהנות מאפליקציות ECG האק: אפשר מחוץ לנו במדינה לא נתמכת בסדרה 5 ו -4 ללא Jailbreak

אתה יכול לציית אלינו בטוויטר, או באינסטגרם, ואפילו לדאוג לדף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל, כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi