מילים הן חלק חשוב בכל שיר. אני אוהב להאזין למוזיקה, במיוחד אלה עם מילים עמוקות ומשמעותיות. בנוסף, כיף לשיר יחד. זה המקום בו אפליקציות שנועדו במיוחד להראות לך מילות מילות נכנסות. יש הרבה אפליקציות כאלה. למעשה, המספר כל כך גדול שאתה יכול בקלות להתבלבל תוך כדי בחירת המספר הטוב ביותר. אל פחד. להלן ארבע מאפליקציות המילים הטובות ביותר לאנדרואיד.

מהיר – מילים מיידיות

מהירות הוא אפליקציית המילים האהובה עלי כרגע. זה נקי במיוחד ונראה טוב. זה תומך במגוון של נגני מוזיקה כמו Google Play Music, Spotify, Apple Music, נגן מוזיקת ​​הסעות, פונוגרף, PowerAmp וכו ‘.

מהירות יכול לזהות את המנגינה שאתה מנגן ומציגה מייד מילים לשיר הספציפי ההוא. אין צורך שתקליד את השם בכל פעם שאתה משנה את המסלול.

מהירות יכול להוריד את המילים לכל המנגינות שלך בבת אחת. ולמעריצי הקריוקי, המילים המסונכרנות עובדות בצורה מושלמת.

RableRic זמין להורדה בחנות Google Play בעלות אפס. עם זאת, זה אכן מראה לך מודעות. האפליקציה כוללת רכישה בתוך האפליקציה הפותחת כמה נושאים נוספים, מצב לילה ומסיר מודעות.

[googleplay url = “”/]
גאון – מילות מנגנון ועוד

גאון מתהדר בתג בהיותו האוסף הגדול בעולם של מילות המנגינה. אמנם אני לא יכול לאשר זאת, אך אני יכול לדעת שהצלחתי למצוא מילים לכל המנגינות שלי באפליקציה.

מה שהופך את מבריק לעמוד בנפרד מאפליקציות דומות אחרות הוא שזה מספק לך את המשמעות שמאחורי המילים. כן. פשוט הקש על כל משפט במילים שלך ותמצא הסבר למשפט הספציפי הזה. בעוד שרוב ההסברים ניתנים על ידי המשתמשים, ישנם כמה אמנים שמגיבים מדי פעם.

[googleplay url = “”/]
מילות מילים

מילות השיר Grabber הייתה אפליקציית המילים האהובה עלי כבר שנים. למעשה, השתניתי למהירות רק אתמול כדי לנסות משהו חדש.

ראשית דברים ראשונים, מילות השיר Grabber כבר לא זמינות בחנות Google Play. תצטרך לטעון את האפליקציה ממקור חיצוני. אבל זה שווה את זה.

מילות השיר חוטף הוא קל מאוד – רק כמה KBS. זה עובד ממש כמו כל אפליקציית מילים אחרת – היא מופעלת כשאתה מנגן מוזיקה וזה מראה הודעה בסרגל ההודעות. הקש עליו וזה יביא את המילים עבורך. ברגע שהליריקה תביא, ניתן לגשת אליו גם ללא צורך בחיבור לאינטרנט.

הורד את Lyric Grabber

זהו זה. קבל שירה!

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi