Sony Corporation היום הודיעה על שם הקוד של PlayStation Fortable מהדור הבא (PSP) NGP הכולל מעבד מרובע ליבות Cortex-A9, ו- Quade -Core PowerVR SGX543MP+ GPU.

ה- PSP הבא של ה- Gen הוא ככל הנראה כף היד החזקה ביותר עד כה, אך למרבה הצער, הוא לא יהיה זמין עד עונת החגים הזו.

גיליון המפרט המלא הוא כדלקמן:

ההודעה לעיתונות היא כדלקמן:

Sony Computer Entertainment מכריזה על מערכת הבידור הניידת הבאה שלה

מערכת בידור ניידת אולטימטיבית הופכת את הופעת הבכורה שלה השנה, ומרחיבה עוד יותר את עסק הפלייסטיישן בשוק המשחקים הנייד

טוקיו, 27 בינואר, 2011 – Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) הודיעה היום על מערכת הבידור הניידת הבאה שלה (CodeName: NGP), המספקת את חווית הבידור הניידת האולטימטיבית. NGP תערך את הופעת הבכורה שלה בסוף השנה 2011.

NGP נועד להציע בידור אינטראקטיבי שאין שני לו אפשרי רק ב- PlayStation®. מערכת חדשה זו מציעה שילוב מהפכני של משחקים עשירים וקישוריות חברתית בהקשר של עולם אמיתי, המאפשר על ידי מינוף החוויה של SCE ממערכות הבידור PSP® (PlayStation®portable) ו- PlayStation®3 (PS3®).

המשחקים העמוקים והעצבים נמצאים בבסיס ה- DNA של פלייסטיישן, ו- NGP היא ההתגלמות האחרונה של חזון זה. על ידי קיום קישוריות רשת Wi-Fi וגם 3G, יחד עם יישומים שונים, NGP יאפשר לאפשרויות אינסופיות למשתמשים “להיתקל”, “להתחבר”, “לגלות”, “לשתף” ו”השחק “עם חברים בכל מקום שהם נמצאים. בתוך המכשיר מגוון תכונות המספקות חווית בידור ניידת אולטימטיבית מהדור הבא.

・ ממשק משתמש מהפכני מדהים של OLED ומהפכני NGP משלב תצוגה יפהפיה של אור אורגני רב-מגע אורגני (OLED) כתצוגה קדמית. מעבד / GPU בעל ביצועים גבוהים בשילוב עם OLED מאפשר גרפיקה עשירה ובולטת חזותית שמעולם לא נראתה בעבר במערכת בידור ניידת, הן למשחקים ותכני בידור דיגיטליים אחרים. המערכת החדשה משלבת גם כרית ריבוי מגע ייחודית מאחור, ויחד עם תצוגת המגע הקדמי, NGP מציעה משחק משחק חדש המאפשר למשתמשים לקיים אינטראקציה ישירה עם משחקים בתנועה דמוית תלת מימד, דרך “מגע, אחיזה, עקבות, לדחוף ולמשוך “מהלכי האצבעות.

NGP תכנון סופר -סגלגל ומקלות אנלוגיים כפולים תוך הצגת פילוסופיית העיצוב הבסיסית של PSP, NGP מאמצת את גורם הצורה העיצובית הסופר -סגלגל, שנוצר כך שיתאים בנוחות בידי המשתמשים. לראשונה, מערכת בידור ניידת תציג שני מקלות אנלוגיים, המאפשרים להביא מגוון רחב יותר של ז’אנרים למשחק לחוויה הניידת.

・ LiveArea ™ כל כותרת משחק עבור NGP תספק חלל שנקרא “LiveArea ™” בו המשתמשים יכולים לשתף את הכיף וההתרגשות עם שחקנים אחרים. למשתמשים תהיה גישה למידע העדכני ביותר של המשחקים המופיעים מ- SCE ומפתחי מפלגות שלישי ומפרסמים באמצעות PlayStation®Network. בנוסף, משתמשי NGP יוכלו להציג יומן “פעילות” שמתעדכן כל הזמן בהישגים ממשתמשים שמשחקים באותו משחק, מה שבתורו יכול לעורר תקשורת פעילה בזמן אמת בין המשתמשים.

・ ליד SCE תספק גם שירותים מבוססי מיקום ב- NGP כחלק מהתכונות הבסיסיות המשתמשות ברשת PlayStation. היישום החדש שנקרא “קרוב”, שפותח במיוחד עבור שירות זה והרשת, יותקן מראש במערכת כדי לאפשר למשתמשים לברר מה חבריהם בסביבה משחקים עכשיו או מה הם משחקים לאחרונה. משתמשים יכולים לפגוש את חבריהם ושחקנים חדשים כמעט, ללא קשר לאילו משחקים הם משחקים, פשוט על ידי שיתוף מידע המשחק שלהם על פני ממדים שונים של זמן ומרחק.

・ NGUENE Medium NGP NGP מאמצת מדיום משחק חדש, כרטיס קטן מבוסס זיכרון פלאש, המוקדש לכותרות תוכנה של NGP. תוך ניצול תכונת זיכרון הפלאש, כרטיס חדשני זה יכול לאחסן את כותרות התוכנה המלאות בתוספת תוכן משחק תוסף או המשחק לשמור נתונים ישירות בכרטיס. על ידי אימוץ כרטיס מבוסס זיכרון פלאש, SCE תוכל לספק כרטיסי משחק עם קיבולת גבוהה יותר בעתיד, ומאפשר למפתחים לאחסן נתוני משחק נוספים בכדי לספק משחקים עשירים ועלולים.

NGP יגיע גם הוא מצויד בשתי מצלמות בחלק הקדמי והאחורי שלה, כמו גם שלושה חיישני תנועה, גירוסקופ, מד תאוצה ומצפן אלקטרוני, שכולם נועדו לאפשר למשתמשים ליהנות מעולם הבידור המקושר לחוויות בחיים האמיתיים.

PlayStation®Suite (PS Suite), שהוכרז היום, יתאם מקרוב גם עם NGP. ניתן ליהנות גם מהתוכן המשחקים החדש ושוחרר עבור מכשירים ניידים מבוססי אנדרואיד ™ ב- NGP. כתוצאה מכך, למשתמשים תהיה גישה לא רק לתוכן המוביל ביותר, אלא גם לחלק מהחוויות המזדמנות יותר המאפיינות את השוק הנייד.

SCE Willnull

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi