אם שחרורו של אפל של iOS 11 רואה את הפסקת התמיכה באפליקציות של 32 סיביות, יכולות להיות הרבה כמו 187,000 אפליקציות אשר יהפוך מיושן בן לילה על פי נתונים סטטיסטיים חדשים שפורסמו על ידי מגדל חיישן אנליטיקס.

לדברי המשרד, כ -8% מכלל האפליקציות הקיימות בחנות האפליקציות כיום יתיישן בגלל היעדר העדכונים שלהם לתמיכה במעבדי 64 סיביות המשמשים במכשירי iOS מודרניים, ובעוד שמספר זה גבוה, המציאות עשויה להיות גרועה יותר עם מגדל חיישנים המאשר כי נתוניו עשויים לא לספר את כל הסיפור.

המספרים מבוססים על כל האפליקציות שהוגשו לפני השקת ספטמבר 2013 של ה- iPhone 5S, כאשר הטלפון הזה גם מבשר את הגעת אפליקציות של 64 סיביות לראשונה. אפל שאלה את כל המפתחים כי כל אפליקציה חדשה שתעלה להורדה בחנות האפליקציות Beyong פברואר 2015 צריכה להיות תואמת 64 סיביות וכי עדכונים לאפליקציות הקיימות יתגלגלו עד יוני 2015.

הדו”ח מצביע גם על העובדה שמשחקים מובילים את חבילת האפליקציות שיכולה להיות מושפעת על ידי iOS 11. 20.6% מדהימים מאותם 187,000 אפליקציות שזוהו.

הקונצנזוס הכללי הוא ש- iOS 11 תהיה הגרסה הראשונה של iOS שהפילה תמיכה באפליקציות של 32 סיביות. אפל טרם הפכה את iOS 10.3 לרשות הציבור ולמרות שזה יתכן שזו הגרסה לאפליקציות ישנות יותר, כפי שנרמז על ידי התראות מסוימות של iOS, המהדורה הגדולה השנתית היא אפשרות הרבה יותר סבירה לסחף כזה שינוי במדיניות.

אפל צפויה להכריז על iOS 11, כמו גם להציג את התכונות החדשות הגדולות ביותר שלה במהלך מפתח הפתיחה של WWDC שייערך ביוני.

אם אפל אכן מכריזה על iOS 11 ביוני, סביר להניח שלא תשיק בפומבי עד ספטמבר, מה שנותן למפתחים זמן לעדכן או להסיר את האפליקציות שלהם מחנות האפליקציות בהתאם. כמובן שאם מפתחים לא קיבלו את הרמז בנקודה זו, ניתן להתווכח אם זה יקרה לפני ספטמבר.

(מקור: מגדל חיישנים, תמונה עליונה: iOS 10 התראה על אפליקציות שאינן תואמות 64 סיביות)

יתכן שתרצה לבדוק:

iOS 11 להורדה בטא, שמועות, תכונות, תאריך שחרור [כל מה שאנחנו יודעים עד כה]

הורד את Kodi 17 Krypton IPA בקובץ iOS 10 iPhone או iPad

השתמש ב- Cydia Extenden

Jailbreak iOS 10.2.1 / 10.3 עבור iPhone ו- iPad [עדכון הסטטוס האחרון]

iOS 10.3 בטא 6: האם יש שינויים או תכונות חדשות?

iOS 10.3 ו- APFS: מדוע ייתכן שתרצה לגבות את המכשיר לפני העדכון

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi